فا
چهارشنبه, 02 بهمن 1398 11:41

AFC آب پاکی را روی دست ایران ریخت؛ دیدارهای پلی‌اف استقلال و شهرخودرو در زمین بی‌طرف برگزار می‌شود

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای اعلام کرد: دیدارهای تیم‌های استقلال و شهرخودرو در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل نگرانی‌های امنیتی به ورزشگاه بی‌طرف منتقل کرد و زمان بازی‌ها را تغییر داد.

«آلیک» - کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه‌ای اعلام کرد: دیدارهای تیم‌های استقلال و شهرخودرو در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا را به دلیل نگرانی‌های امنیتی به ورزشگاه بی‌طرف منتقل کرد و زمان بازی‌ها را تغییر داد.

به گزارش ایرنا، کنفدارسیون فوتبال آسیا (ای اف سی) امروز چهارشنبه با انتشار بیانیه‌ای نوشت: دیدارهای مرحله پلی‌اف لیگ قهرمانان آسیا مابین شهرخودرو ایران و ریفاع بحرین و همچنین استقلال ایران و الکویت که هر دو قرار بود ۲۱ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار شود، به دلیل نگرانی‌های امنیتی جاری و همچنین تصمیم چندین کشور مبنی بر صدور هشدار مسافرتی به شهروندان خود برای سفر به ایران به ورزشگاه‌های بی‌طرف منتقل شد.

به منظور تسهیل انتقال این دیدارها به ورزشگاه‌های بی‌طرف که به تایید کمیته‌های مربوطه ای‌اف‌سی رسیده است، کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ برگزاری دیدارهای مذکور را به ۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ در امارات متحده عربی تغییر داد.

به این ترتیب و مطابق اعلام AFC استقلال روز شنبه هفته آینده در ورزشگاه العویر شهر دوبی، باید مقابل الکویت صف‌آرایی کند و شهر خودرو در همین روز و در ورزشگاه شارجه امارات، به مصاف الرفاع بحرین برود، این در حالی است که چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا اعلام کردند که در صورت سلب میزبانی از این تیم‌ها در ایران، در این مسابقات حاضر نخواهند شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։