فا
شنبه, 03 آبان 1399 13:26

برنامه ویژه تیم ملی بوسنی؛ مصاف با ایران پیش از رویارویی با لاله‌های نارنجی و ایتالیا

تیم ملی فوتبال ایران روز ۲۲ آبان ماه در دیداری تدارکاتی به مصاف بوسنی و هرزگووین می رود.

«آلیک» - تیم ملی فوتبال ایران در دیداری تدارکاتی به مصاف تیمی خواهد رفت که باید با هلند و ایتالیا در لیگ ملت‌های اروپا پیکار کند.

به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران قرار است روز ۲۲ آبان ماه در دیداری دوستانه به مصاف بوسنی و هرزگووین برود. این دیدار در حالی به انجام می‌رسد که حریف تیم ملی ایران در چارچوب مسابقات لیگ ملت‌های اروپا در دسته A قرار دارد و در گروه خود قعرشین است.

بوسنی در گروه اول با تیم‌های لهستان، ایتالیا و هلند در یک گروه قرار دارد. آنها در چهار بازی ابتدایی خود ۲ تساوی و ۲ باخت داشته‌اند و حالا با ۲ امتیاز قعرنشین هستند. این تیم تنها روی کاغذ برای رسیدن به دور بعدی شانس دارد و تلاش اصلی آنها برای این است تا بازهم بتوانند در سطح A باقی بمانند و خیلی زود به سطح B بازنگردند.

بوسنی با تیم ملی ایران در خانه پیکار می‌کند و سپس مهیای جدال برابر هلند و ایتالیا می‌شود. آنها روز ۲۲ ابان در برابر شاگردان اسکوچیچ صف‌آرایی خواهند کرد و ۷۲ ساعت بعد در آمستردام میهمان هلند خواهند بود و مجددا سه روز بعد در سارایوو، همان جایی که میزبان ایران بودند؛ از ایتالیا و شاگردان روبرتو مانچینی پذیرایی خواهند کرد.

دیدار برابر بوسنی یک آزمون جدی و محکی مناسب برای تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود. بستری که ایجاد شده تا بتوانیم شکست تلخ در جام جهانی ۲۰۱۴ را در برابر بوسنی جبران کنیم. باختی که باعث شد بوسنی به اولین بردش در تاریخ جام جهانی برسد و ما هم از صعود به دور بعد بازبمانیم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։