فا
دوشنبه, 13 بهمن 1399 11:20

گل شماره ۶۵۰ مسی با پیراهن بارسا

گل شماره ۶۵۰ مسی با پیراهن بارسا از روی ضربه کاشته بود تا به این ترتیب پنجاه و چهارمین گل کاشته او به ثمر برسد.

«آلیک» - لیونل مسی ساعاتی پس از انتشار جزئیات قرارداد نجومی اش با بارسا موفق شد یکی از دو گل تیمش را وارد دروازه بیلبائو کرده و نقش مهمی در کسب پیروزی آبی اناری ها ایفا کند.

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی پس از یک روز پرحاشیه که در آن مفاد قراردادش با بارسا ریز به ریز افشا شد، شب گذشته برابر بیلبائو قرار گرفت. پیش بینی می شد که مسی با انگیزه تر از همیشه باشد و برای پاسخ به کسانی که او را باعث و بانی نزدیک بودن بارسا به ورشکستگی بانکی می دانند، اشتیاق خاصی داشته باشد.

همینطور هم بود و او توانست دقیقه ۲۰ دروازه بیلبائو را باز کند تا بارسا نیمه اول را برنده به رختکن برود. این گل شماره ۱۲ مسی در لالیگا بود تا به فاصله دو گل از لوئیس سوارز قرار بگیرد.

به این ترتیب مسی امشب گل شماره ۶۵۰ خود با پیراهن بارسا را به ثمر رساند. او ۷۵۵ بازی برای بارسا انجام داده که ۴۵۶ بازی در لالیگا بوده است. ۱۱۸ بازی در لیگ قهرمانان، ۵۴ بازی در کوپا دل ری، ۱۴ بازی در سوپرکاپ اسپانیا، ۳ بازی در سوپرکاپ اروپا و ۵ بازی در جام جهانی باشگاه ها.

این گل شماره ۲۷ مسی در ۴۰ بازی برای بیلبائو بود و باسکی ها پنجمین تیمی هستند که از مسی بیشترین گل را دریافت کرده اند.

گل مسی از روی ضربه کاشته بود تا به این ترتیب پنجاه و چهارمین گل کاشته او به ثمر برسد. ۴۸ کاشته با پیراهن بارسا و ۶ کاشته با پیراهن تیم ملی آرژانتین. از هر ۷۰ تلاش مسی یک کاشته به گل تبدیل شده است. از ۴ کاشته اخیر مسی هم دو تا به گل تبدیل شده اند.

ضربه او در حالی وارد دروازه شده که دروازه بان بیلبائو تنها نظاره گر ورود توپ بود و یرای آلوارز مدافع بیلبائو هم هر چه تلاش کرد نتوانست روی خط با ضربه سر توپ را راهی کرنر کند.

در ۲۵ سال اخیر مسی ۳۷ بار در لالیگا از روی ضربات کاشته گلزنی کرده است و بالاتر از رونالدو با ۱۹ و روبرتو کارلوس و رونالدینیو با ۱۶ و ۱۵ گل قرار دارد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։