فا
دوشنبه, 03 خرداد 1400 12:31

آزمون بهترین بازیکن لیگ روسیه شد

با رای کاربران سایت «اسپورت اکسپرس» روسیه، سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت عنوان برترین بازیکن لیگ روسیه را از آن خود کرد.

«آلیک» - با رای کاربران سایت «اسپورت اکسپرس» روسیه، مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت عنوان برترین بازیکن لیگ روسیه را از آن خود کرد.

به گزارش ایرنا، سردار آزمون مهاجم ملی‌پوش ایرانی تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ با کسب بیشترین رای عنوان برترین بازیکن لیگ روسیه را از آن خود کرد.

ارتیم زیوبا هم تیمی سردار که عنوان آقای گلی لیگ روسیه را از آن خود کرد بود در جایگاه دوم قرار گرفت. عنوان برترین بازیکن لیگ روسیه در این نظرسنجی در حالی به آزمون رسید که زیوبا با به ثمر رساندن چهار گل در بازی آخر زنیت توانست آقای گل این مسابقات شود.

آزمون در دیدار پایانی زنیت برابر تامبوف در لیست ۱۸ نفره تیم قرار نداشت و این موجب شد وی نتواند عنوان آقای گلی لیگ روسیه را از آن خود کند. آزمون در این فصل ۱۹ گل را برای تیم فوتبال زنیت به ثمر رساند و نقش مهمی در قهرمانی تیمش داشت.

سردار آزمون یکی از بازیکنانی است که دراگان اسکوچیچ برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران حساب ویژه‌ای روی او باز کرده است. زوج آزمون و طارمی می‌تواند در منامه تیم ملی ایران را از آزمون مقدماتی جام جهانی سربلند بیرون آورند.

طارمی در لیگ برتر پرتغال و برای تیم پورتو بازی می‌کند و با ۹ پاسی گل بهترین پاسور لیگ این کشور را از آن خود کرد.

آزمون ۵۲ بازی ملی و ۳۴ گل زده را در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։