فا
جمعه, 28 خرداد 1400 10:49

یورو ۲۰۲۰؛ پیروزی اوکراین، بلژیک و هلند در ادامه هفته دوم دور گروهی رقابت های جام ملت های اروپا

شب گذشته در ادامه هفته دوم دور گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، تیم‌ های اوکراین، بلژیک و هلند برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند. 

«آلیک» - شب گذشته در ادامه هفته دوم دور گروهی رقابت‌های جام ملت‌های اروپا، تیم‌ های اوکراین، بلژیک و هلند به ترتیب برابر مقدونیه، دانمارک و اتریش به پیروزی دست یافتند.

 

اولین سه امتیاز یورو در جیب شاگردان شوچنکو

تیم ملی فوتبال اوکراین موفق شد تا مقدونیه را از پیش رو بردارد و اولین برد خود در یورو ۲۰۲۰ را جشن بگیرد.

به گزارش ایرنا، در ادامه مسابقات هفته دوم مسابقات یورو ۲۰۲۰، تیم فوتبال اوکراین در ورزشگاه خانگی خود از ساعت ۱۷:۳۰ روز گذشته به مصاف مقدونیه رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۲ بر یک حریفش را شکست دهد.

دو تیم در شرایطی به مصاف یکدیگر رفتند که در بازی اولشان از رقبا شکست خورده بودند.

اوکراین دیدار اول خود را با نتیجه سه بر ۲ به هلند واگذار کرده بود و مقدونیه نیز با نتیجه ۳ بر یک از اتریش شکست خورده بود.

شاگردان آندری شوچنکو که برای جبران شکست در بازی نخست پا به زمین گذاشتند بازی را هجومی آغاز کردند و در نیمه اول توانستند ۲ بار دروازه مقدونیه را باز کنند.

یامولنکو در دقیقه ۲۹ و یارمچوک در دقیقه ۳۴ برای تیم تحت هدایت شوچنکو گلزنی کردند.

در نیمه دوم هم الیوسکی توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند.

البته زردپوشان اوکراین یک پنالتی را هم از دست دادند.

ترکیب اوکراین: بوشکان، کارافائف، زابارنی، ماتوینکو، میکولنکو، شاپارنکو، استپاننکو، زینچنکو، یارمولنکو، یارمچوک، مالینوفسکی.

ترکیب مقدونیه: دیمیترفسکی، ریستوفسکی، ولکوفسکی، موسلیو، نیکولوف، آدمی، اسپیروفسکی، آلیوسکی، برزی، الماس، پاندف.

 

قدرتنمایی بلژیک در یورو ۲۰۲۰ ادامه دارد؛ دانمارک برنده شو نیست

تیم فوتبال بلژیک موفق شد در دومین دیدار خود در مسابقات یورو ۲۰۲۰، دانمارک را شکست داده و به تنهایی در صدر جدول قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال دانمارک و بلژیک از هفته دوم گروه B مسابقات یورو ۲۰۲۰ روز گذشته از ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه پارکن کپنهاگن برگزار شد و در پایان تیم بلژیک موفق شد میزبان خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. 

تیم دانمارک در همان ابتدا بازی را طوفانی شروع کرد و توسط یوسف پولسن در دقیقه ۲ به گل اول خود دست یافت.  

در دقیقه ۱۰ این دیدار، بازیکنان توپ را به خارج از زمین فرستادند و بازی متوقف شد تا همه افراد حاضر در ورزشگاه کریستین اریکسن را تشویق و حمایت کنند. نوشته‌های زیادی برای حمایت از اریکسن نیز از سوی طرفداران دانمارکی در ورزشگاه نصب شده بود. اریکسن در دیدار قبلی دانمارک برابر فنلاند دچار ایست قلبی شده بود که با تلاش کادرپزشکی بهبود یافت.  

در نیمه دوم این تیم بلژیک بود که با بیشتر کردن فشار حملات خود به گل نخست خود رسید. تورگان هازارد در دقیقه ۵۵ توانست پاس گل دی بروین را وارد دروازه دانمارک کند. در ادامه نیز دی بروین موفق شد در دقیقه ۷۱ روی پاس گل ادن هازارد، گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

ترکیب دانمارک: کسپر اشمایکل، وستگارد، دنیل واز، سیمون کیائر، آندریاس کریستنسن، یواکیم مِیل، داماسگارد، پیر امیل هوژبرگ، توماس دلانی، یوسف پولسن و مارتین بریت‌ویت.

ترکیب بلژیک: تیبو کورتوآ، توبی آلدروایرلد، دنایر، یان فرتونگن، یوری تیلمانس، روملو لوکاکو، یانیک کاراسکو، دریس مرتنز، تورگان هازارد، لیندر دندونکر و مونیر.

در حال حاضر بلژیک با این پیروزی ۶ امتیازی شده و در صدر جدول رده بندی گروه دوم قرار گرفته است. فنلاند و روسیه نیز با سه امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. دانمارک هم با صفر امتیاز در رده چهارم این گروه قرار دارد. 

 

خط و نشان هلند برای رقبا با پیروزی برابر اتریش و صعود به مرحله حذفی

تیم ملی فوتبال هلند در دومین دیدار خود در یورو ۲۰۲۰ موفق شد اتریش را از پیش رو بردارد و به دور بعد صعود کند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال  هلند و اتریش از هفته دوم گروه C مسابقات یورو ۲۰۲۰ شب گذشته از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه یوهان کرایف آمستردام برگزار شد و در پایان تیم میزبان موفق شد اتریش را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داده و مقتدرانه به صدر جدول برسد.  

ممفیس دپای در دقیقه ۱۰ توانست از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را باز کند. دومفرایز نیز در دقیقه ۶۷ این دیدار موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند. 

ترکیب تیم ملی هلند: مارتین استکلنبرگ، دنزل دامفریس، ماتیس دلیخت، استفان دی فرای، دلی بلیند، پاتریک فن آنهولت، مارتین درون، جورجینو واینالدوم، فرانکی دی‌یونگ، ووت وگورست و ممفیس دپای.

ترکیب تیم ملی اتریش: دنیل باخمن، اشتفان لاینر، الکساندر دراگوویچ، مارتین هینترگر، آندریاس اولمر، کریستوف بامگاتنر، کونراد لایمر، ژاور شلاگر، دیوید آلابا، مارسل شابیتزر و مایکل گریگورتیش.

لاله های نارنجی با این پیروزی ۶ امتیازی شده و در صدر جدول قرار دارند. تیم های اوکراین و اتریش نیز هر کدام با سه امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفته اند. تیم فوتبال مقدونیه نیز با صفر امتیاز در رده چهارم قرار دارد. 

 

 

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։