Print this page
یکشنبه, 27 تیر 1400 12:26

زنیت با گلزنی سردار فاتح سوپرجام روسیه شد

تیم زنیت در شب گلزنی سردار آزمون مهاجم ایرانی خود فاتح سوپر جام فوتبال روسیه شد.

«آلیک» - تیم زنیت در شب گلزنی مهاجم ایرانی خود فاتح سوپر جام فوتبال روسیه شد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم های زنیت و لوکوموتیو از ساعت ۲۰:۳۰ امروز در کالینگراد برگزار کننده دیدار سوپر جام فوتبال روسیه بودند.

این دیدار صحنه تقابل زنیت، قهرمان سوپر لیگ روسیه با لوکوموتیو، قهرمان جام حذفی این کشور بود و با برتری یاران سردار آزمون به پایان رسید.

زنیت در شبی که سردار آزمون، ملی پوش ایرانی خود را در ترکیب اصلی داشت موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر از سد لوکوموتیو گذشته و فاتح سوپر لیگ فوتبال روسیه شود.

در آغاز این بازی اتفاق جالبی رخ داد؛ در حالی که مسئولان برگزاری بازی قصد داشتند مثل بازی های یورو ۲۰۲۰ توپ را به وسیله یک اتومبیل کوچک در اختیار داور قرار بدهند، با خراب شدن اتومبیل در میانه راه، با مشکل مواجه شدند تا یکی از مسئولان برگزاری بازی مطابق تصویر، اتومبیل را از زمین خارج کند.

نیمه اول این دیدار با تک گل دقیقه ۲۷ کوژائف یک بر صفر به سود زنیت به پایان رسید. در نیمه دوم بازهم این زنیت بود که به گل رسید؛ گل دوم آنها را سردار آزمون به ثمر رساند؛ ملی پوش ایرانی زنیت در دقیقه ۵۷ بازی پس از دریافت یک پاس عمقی زیبا، با دروازه بان تک به تک شد و او را دریبل کرده و توپ را به تور دروازه لوکوموتیو چسباند.

سردار آزمون سه دقیقه پس از اینکه دروازه حریف را باز کرد، جای خود را به آرتم زیوبا داد. زنیت در دقایق پایانی بازی گل سوم را هم وارد دروازه لوکوموتیو کرد تا یک پیروزی بی حرف و حدیث را کسب کند؛ گل سوم آنها را اروخین در دقیقه ۸۳ به ثمر رساند.

اخبار مرتبط