فا
سه شنبه, 29 تیر 1400 08:54

پایان لیگ آزادگان با بازگشت فجر سپاسی و صعود هوادار به لیگ برتر

با پایان رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم های فجر سپاسی و هوادار به لیگ برتر صعود کردند.

«آلیک» - هفته سی و چهارم و پایانی رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ایران شب گذشته در شرایطی به پایان رسید که تیم های فجر سپاسی و هوادار به لیگ برتر صعود کردند و یک دیدار نیز با درگیری بین بازیکنان و کادر فنی دو تیم همراه بود.

به گزارش ایرنا، در حالیکه به دلیل حساسیت هفته پایانی مسابقات قرار بود هر ۹ دیدار این هفته به صورت همزمان برگزار شود اما دو دیدار به دلیل حاضر نشدن تیم های سقوط کرده نود ارومیه و چوکای تالش برگزار نشد تا تیم های خیبر خرم آباد و آرمان گهر بدون بازی ۳ امتیاز هفته پایانی لیگ دسته یک را کسب کنند.

قطع برق در ورزشگاه غدیر باعث شد که سه بازی حساس که تعیین کننده تیم‌های صعود کننده به لیگ برتر بود بیش از نیم ساعت متوقف شود. در نهایت هفته پایانی این مسابقات با صعود نماینده شیراز و تیم هوادار به لیگ برتر به پایان رسید. با نتایجی امشب تیم فجر سپاسی به همراه هوادار به ترتیب در رده های اول و دوم قرار گرفتند و بادران تهران نیز رده سوم را از آن خود کرد.

نتایج کلی رقابت های شب گذشته به این شرح است:

قشقایی شیراز صفر - پارس جنوبی جم صفر

ملوان صفر - بادران تهران ۱

آرمان گهر ۳ - چوکا تالش صفر (این دیدار به دلیل عدم حضور چوکا تالش برگزار نشد)

رایکا بابل ۲ - خوشه طلایی ساوه صفر

خیبرخرم آباد ۳ - نود ارومیه صفر

استقلال خوزستان ۰ - مس کرمان ۱

هوادار ۱ - شهرداری آستارا صفر

شاهین شهرداری بوشهر صفر - استقلال ملاثانی ۲

گل ریحان البرز صفر - فجر سپاسی ۳

در لحظات پایانی دیدار استقلال ملاثانی و شاهین شهرداری بوشهر درگیری شدیدی میان بازیکنان دو تیم رخ داد که در ادامه تنش به نیمکت دو تیم نیز سرایت کرد و با سوت داور میدان درگیری شدیدی میان اعضای دو تیم و کادر فنی رخ داد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։