فا
شنبه, 06 آذر 1400 09:36

قرعه کشی پلی آف جام جهانی۲۰۲۲ در اروپا؛ یکی از بین ایتالیا و پرتغال به قطر سفر نمی کند

قرعه‌کشی پلی‌آف جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا انجام شد و حالا باید در انتظار حذف یکی از تیم‌های ایتالیا و پرتغال باشیم.

«آلیک» - قرعه‌کشی پلی‌آف جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا انجام شد و حالا باید در انتظار حذف یکی از تیم‌های ایتالیا و پرتغال باشیم.

به گزارش ایرنا، مراسم قرعه‌کشی مرحله پلی‌آف دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره اروپا، عصر روز گذشته برگزار شد و تیم‌ها در این مرحله رقبای خود را شناختند.

در مسیر A، اسکاتلند به مصاف اوکراین می‌رود و ولز برابر اتریش صف‌آرایی می‌کند. برنده‌های این دو بازی در دور نهایی پلی‌آف مقابل یکدیگر به میدان می‌روند تا از یکی دیگر از نماینده‌های قاره سبز در جام جهانی رونمایی شود.

در مسیر B، روسیه پذیرای لهستان خواهد بود و سوئد از جمهوری چک میزبانی می‌کند. برنده‌های این دو مسابقه نیز به مصاف هم می‌روند تا تیم راه‌یافته به جام جهانی ۲۰۲۲ مشخص شود.

در مسیر C ایتالیا مقابل مقدونیه شمالی صف‌آرایی می‌کند و پرتغال برابر ترکیه به میدان خواهد رفت. برنده این دو دیدار رودرروی هم قرار می‌گیرند تا دیگر تیم اروپایی حاضر در جام جهانی قطر تعیین شود. اتفاقی که به منزله ناکامی ایتالیا یا پرتغال در صعود به جام جهانی خواهد بود.

برنامه کامل دیدارهای دور نخست پلی‌آف جام جهانی قطر به شرح زیر است:

مسیر A

اسکاتلند - اوکراین

ولز - اتریش

 

مسیر B

روسیه - لهستان

سوئد - جمهوری چک

 

مسیر C

ایتالیا - مقدونیه شمالی

پرتغال - ترکیه

 

بازی‌های مقدماتی پلی‌آف جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره اروپا روزهای ۴ و ۵ و دور نهایی، روزهای ۸ و ۹ فروردین‌ماه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։