فا
یکشنبه, 11 ارديبهشت 1401 09:18

یک قدم تا قهرمانی پورتو با دبل شاهزاده پارسی

تیم فوتبال پورتو با درخشش مهدی طارمی موفق شد ویزلا را شکست داده و در آستانه قهرمانی لیگ پرتغال قرار بگیرد.

«آلیک» - تیم فوتبال پورتو با درخشش مهدی طارمی موفق شد ویزلا را شکست داده و در آستانه قهرمانی لیگ پرتغال قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پورتو شب گذشته در چارچوب هفته سی و دوم لیگ پرتغال در وزرشگاه دراگو میزبان ویزلا بود و در نهایت موفق شد این تیم را با نتیجه چهار بر دو شکست دهد.

دراگون‌ها با یک امتیاز دیگر قهرمانی خود را در لیگ مسجل خواهند کرد. البته در صورت نتیجه نگرفتن اسپورتینگ لیسون در دیدار فردای خود نیز قهرمانی پورتو قطعی خواهد شد.   

اوانیلسون در دقیقه ۲۱ موفق شد گل نخست پورتو را به ثمر برساند و در ادامه نیز مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو توانست از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را وارد دروازه میهمان کند. 

در ادامه مندز در دقیقه ۳۶ توانست یکی از گل های خورده را جبران کند و در شروع نیمه دوم نیز نونو موریرا موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. در ادامه کار پورتو فشار حملات خود را بیشتر کرد و توانست در دقیقه ۵۷ توسط چانکل امبما به گل برتری برسد. 

در حالی که بازی با نتیجه سه بر دو در حال پیگیری بود، طارمی در دقیقه ۸۷ توانست با باهوشی خود گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر برساند تا پورتو با خیال راحت دقایق آخر بازی را سپری کند. 

طارمی با این دو گل جمع گل‌های خود را در این فصل به عدد ۲۰ رساند تا همچنان جز بهترین‌های لیگ پرتغال به شمار برود.

در نهایت پورتو با نتیجه چهار بر دو به برتری رسید و با ۸۵ امتیاز در آستانه قهزمانی در لیگ قرار گرفت. اسپورتینگ لیسبون با ۷۶ امتیاز تعقیب کننده پورتو است و در حال حاضر تنها سه دیدار دیگر پیش روی خود دارد. 

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։