فا
دوشنبه, 23 خرداد 1401 08:41

لیگ ملت های ۲۰۲۲؛ شکست قابل پیش بینی ایران مقابل ژاپن / هفتمی شاگردان عطایی تا پایان هفته اول

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در لیگ ملت ها مقابل تیم ژاپن شکست خورد.

«آلیک» - تیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در لیگ ملت ها مقابل تیم ژاپن شکست خورد.

به گزارش ایرنا، ششمین و آخرین روز هفته نخست مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های سال ۲۰۲۲ در گروه مردان روز گذشته (یکشنبه ۲۲ خرداد) با شش دیدار در دو شهر اوتاوا و برازیلیا پیگیری می‌شود.

در دومین دیدار گروه اول این رقابت‌ها در شهر برازیلیا دو تیم ملی والیبال ایران و ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان بهروز عطایی که هنوز خستگی دیدار با استرالیا در چهره‌ آن‌ها مشهود بود، در این مسابقه سه بر صفر مغلوب تیم ژاپن باتجربه و آماده شدند.

ژاپنی‌ها در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۱۹ در این دیدار به پیروزی رسیدند تا سومین برد خود در هفته نخست را جشن بگیرند.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه از ترکیب میلاد عبادی‌پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت‌پور، مهدی جلوه، امیرحسین توخته و امین اسماعیل‌نژاد استفاده کرد.

مرتضی شریفی، اسماعیل مسافر، علی رمضانی، محمدرضا موذن و محراب ملکی‌سرخی دیگر بازیکنان ایران در این دیدار بودند که با صلاحدید عطایی به میدان رفتند.

ماساهیرو سکیتا، یوکی ایشیکاوا، آکیهیرو یامااوچی، یوجی نیشیدا، ران تاکاهاشی، تایشی اونو درا بازیکنان تیم ژاپن در ابتدای این مسابقه بودند که در مناطق شش گانه زمین این تیم قرار گرفتند و توموهیرو یاماموتو نیز لیبرو این تیم بود. هدایت تیم ژاپن را فیلیب بلین برعهده داشت.

مزوفی تیبور از فنلاند به عنوان داور اول و رنه کارینا نومی از آرژانتین به عنوان داور دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

مردان والیبال ایران روز گذشته (یکشنبه ۲۲ خرداد) دو مسابقه با فاصله کمتر از ۱۴ ساعت برگزار کردند که استرالیا را سه بر یک شکست دادند و مقابل ژاپن نیز نتیجه را واگذار کردند تا به کار خود در هفته نخست لیگ ملت‌ها با دو برد و دو باخت پایان دهند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։