فا
شنبه, 11 تیر 1401 12:51

پرده برداری از ۲ خرید اینترمیلان؛ مخیتاریان و اونانا در لباس آبی و مشکی

اینترمیلان به صورت رسمی با هنریک مخیتاریان و آندره‌ اونانا قرارداد امضا کرد.

«آلیک» - باشگاه اینتر اعلام کرد که آندره اونانا و هنریک مخیتاریان را به خدمت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه اینتر از مدت‌ها قبل برای جذب اونانا و مخیتاریان به توافق رسیده بود و در نهایت موفق شد رسما قراردادی را با این دو بازیکن به امضا برساند.

قرارداد اونانا با باشگاه آژاکس به پایان رسیده و او تصمیم گرفت که قراردادش با این باشگاه را تمدید نکند. پیش از این گفته شده بود که او تست‌های پزشکی خودش را در ماه فوریه انجام داده و بلافاصله پس از پایان رسمی مهلت قراردادش با آژاکس، به عنوان بازیکن آزاد به اینتر پیوست.

این شرایط تا حد زیادی درباره مخیتاریان هم صدق می‌کرد. قرارداد این بازیکن نیز با رم به پایان رسیده و او هم تصمیم گرفت که قرارداد جدیدی با این تیم امضا نکند. مخیتاریان هفته گذشته تست‌های پزشکی لازم برای امضای این قرارداد را انجام داده بود.

گفته می‌شود مهلت قرارداد اونانا با اینتر پنج ساله است و به این ترتیب او تا سال ۲۰۲۷ در اختیار این تیم خواهد بود. از سوی دیگر، مخیتاریان نیز قراردادی دو ساله تا سال ۲۰۲۴ با اینتر به امضا رسانده است.

به نظر می‌رسد که اینتر تابستان شلوغی را در پیش دارد و تا به حال چهار خرید انجام داده که روملو لوکاکو از چلسی و کریسیتین اصلانی از امپولی نیز جزو این خریدها به حساب می‌آیند.

این تیم همچنین امیدوار است که به زودی قراردادی را با پائولو دیبالا به امضا رسانده و این بازیکن آرژانتینی را نیز به خط حمله تیمش اضافه کند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։