فا
یکشنبه, 22 آبان 1401 08:18

بسکتبال انتخابی جام جهانی؛ فیبا ایران را برنده دیدار با استرالیا اعلام کرد

فدراسیون بین‌المللی بسکتبال (FIBA) در بیانیه‌ای اعلام کرد که نتیجه دیدار ایران با استرالیا در پنجره پنجم مقدماتی جام جهانی به نفع ملی‌پوشان کشورمان خواهد شد.

«آلیک» - فدراسیون بین‌المللی بسکتبال (FIBA) در بیانیه‌ای اعلام کرد که نتیجه دیدار ایران با استرالیا در پنجره پنجم مقدماتی جام جهانی به نفع ملی‌پوشان کشورمان خواهد شد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون بین‌المللی بسکتبال در بیانیه‌ خود نوشت: این فدراسیون به تازگی مطلع شده است که تیم ملی استرالیا تصمیم گرفته است تا در دیدار مقدمانی جام جهانی ۲۰۲۳ بسکتبال برابر ایران در تهران حضور نیابد. بنابراین این بازی به نفع ایران خواهد بود و بازی‌های باقی مانده از پنجمین پنجره مسابقات مقدماتی جام جهانی بسکتبال فیبا ۲۰۲۳ طبق برنامه‌ریزی انجام می‌شود.

تیم ملی بسکتبال ایران  جمعه شب گذشته برابر چین با نتیجه ۸۱ بر ۷۲ تن به شکست داد تا صعودش برای حضور در جام جهانی به اما و اگر کشیده شود.

تیم ملی بسکتبال ایران در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ باید ۲۳ آبان با استرالیا در تهران بازی می‌کرد. با توجه به نتایج به دست آمده در پنجره‌های قبل، تیم بسکتبال ایران نیاز شدیدی به پیروزی در ۲ دیدار اخیر داشت و با توجه به شکست مقابل چین، کار شاگردان ارمغانی برای جهانی شدن سخت‌تر شده است. جام جهانی ۲۰۲۳ به میزبانی مشترک ژاپن، فیلیپین و اندونزی و در ۵ شهر برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։