فا
یکشنبه, 27 آذر 1401 13:38

پدران جذاب و کودکان دوست داشتنی: تصاویری که شما را با فوتبال آشتی می دهد

تا داور سوت پایان را به صدا درآورد، بچه‌های بازیکنان تیم فوتبال کرواسی به میانه میدان دویدند.

«آلیک» - تا داور سوت پایان را به صدا درآورد، بچه‌های بازیکنان تیم فوتبال کرواسی به میانه میدان دویدند.

به گزارش ورزش سه، انگار این بچه‌های کم سن و سال، با حس ششم و هوش خود، تشخیص داده بودند ‌که پدران‌شان با این نمایش قهرمانانه، مدال برنز جام جهانی را به دست خواهند آورد و همین شد که بلافاصله بعد از اتمام بازی، همه دوربین‌ها متوجه این ۱۰-۱۵ بچه قد و نیم‌قدی شد که چهره زیبا و ادا و اطوار بانمک‌شان، توجه هر ناظری را به خود جلب می‌کرد.

آنها بعد از اینکه سکوی کرواسی برای عکس یادگاری آماده شد، خود را به مقابل دیواره حایل آن رساندند و مقابل پدرها شروع به شادی کردند تا این تصویر، دوست‌داشتنی‌تر و جذاب‌تر باشد.

تازه بعد از اهدای مدال هم، نوبت شیطنت‌های بیشتر و طبعا عکس‌های جالب‌تر بود. پدرانی که بچه‌های خود را به آسمان پرت می‌‌کردند و با دردانه‌هایشان، لحظه تاریخی کسب مدال برنز جام جهانی را به جشنی جالب‌تر از یک اهدای مدال معمولی بدل می‌‌کردند.

فرزندان قد و نیم قد لوکا مودریچ که در جام جهانی قبلی هم حضور داشتند، این بار هم فرصت حضور در کنار پدرشان را پیدا کردند و همگی با پیراهن شماره ۱۰ کنار لوکیتا قرار گرفتند.

لوواکوویچ، گلر جوان کرواسی هم با دخترش عکس یادگاری می‌گرفت و ایوان پریشیچ را نیز فرزندانش همراهی می‌کردند تا مدال برنز را از دست رییس فیفا بگیرد.

این شاید جالب‌ترین تصاویر از رده‌بندی جام جهانی باشد که از دیدن آن سیر نخواهیم شد. میهمانی خاص و ویژه که همه نگاه‌ها را به خود معطوف کردند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։