فا
چهارشنبه, 11 اسفند 1395 10:56

سه امتیاز دشوار پرسپولیس از ابوظبی و باخت ذوب آهن از الاهلی 10 نفره

بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با برتری سه بر دو در دیداری دشوار با الوحده امارات، جشن تولد سرمربی خود را شیرین کردند.

«آلیک» - بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس با برتری سه بر دو در دیداری دشوار با الوحده امارات، جشن تولد سرمربی خود را شیرین کردند.

تیم فوتبال پرسپولیس دیروز در ورزشگاه «آل نهیان» شهر ابوظبی به میهمانی الوحده امارات رفت و در حالی که تا دقیقه هشتاد از میزبان عقب بود در نهایت به پیروزی سه بر دو دست یافت تا چهار امتیازی شود.

این دیدار از گروه D و با قضاوت محمدتقی الجعفری سنگاپوری برگزار شد، در نهایت بازیکنان پرسپولیس، کادوی ارزشمندی به برانکو ایوانکوویچ سرمربی خود در روز تولدش هدیه دادند.

پرسپولیس پس از تساوی در دیدار دشوار با الهلال عربستان به امارات سفر کرد تا دومین دیدار خود را در لیگ قهرمانان آسیا برگزار کند.

در دقیقه چهارم، پاس بلند سیدجلال حسینی به مهدی طارمی رسید و او نیز وحید امیری را صاحب توپ کرد تا گل نخست پرسپولیس در این دیدار مهم به ثمر برساند.

در نیمه دوم بازیکنان الوحده برای جبران نتیجه تلاش زیادی داشتند و در دقیقه پنجاه و هشتم اسماعیل مطر کاپیتان و مهاجم توانمند این تیم که در بین دو نیمه به میدان آمده بود، توانست به زیبایی گل تساوی را به ثمر برساند.

در دقیقه شصت و چهارم، والدیویا در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و توپ را به تور دروازه نماینده ایران دوخت تا پرسپولیس در آستانه شکست قرار گیرد.

در دقیقه 80 ارسال حسین ماهینی را مهدی طارمی با ضربه سر تبدیل به گل تساوی کرد تا بالاخره در این دیدار موفق به گلزنی شود.

در دقیقه 89 پرسپولیس صاحب ضربه ایستگاهی شد که ارسال تماشایی سروش رفیعی به مهدی طارمی رسید تا این مهاجم گل دوم خود و گل سوم و پیروزی تیمش را به ثمر برساند.

در دیگر دیدار این گروه، الهلال عربستان در ریاض به 2-1 برابر الریان قطر به پیروزی دست یافت.

تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا در حالیکه 45 دقیقه یک بازیکن بیشتر از الاهلی عربستان داشت، مغلوب این تیم شد.

شاگردان مجتبی حسینی در تیم ذوب آهن که از تیم الاهلی در ورزشگاه سلطان قابوس عمان پذیرایی می کردند با نتیجه دو بر یک مغلوب این تیم شدند و با یک امتیاز در رده سوم جدول رده بندی گروه C باقی ماندند.

عبدالفتاح اسیری در دقیقه 29 و عمر السومه در دقیقه 86 برای الاهلی گلزنی کردند و سه امتیاز ارزشنمد این دیدار خارج از خانه را از آن خود کردند.

مهدی رجب زاده تنها گل ذوب آهن را در دقیقه 45 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، اما با این گل مانع از شکست تیمش نشد.

تیم ذوب آهن که شروع امیدوار کننده ای در لیگ قهرمانان آسیا داشت و تیم قدرتمند العین امارات را با نتیجه تساوی یک بریک متوقف کرده بود، امشب برابر تیم قدرتمند الاهلی عربستان قرار گرفت و بازیکنان این تیم نمایش قابل قبولی داشتند.

مهم ترین خطری که بازیکنان ذوب آهن در این نیمه بر روی دروازه حریف ایجاد کردند، شوت سنگین مهدی رجب زاده بود که دیرک افقی دروازه الاهلی اصابت کرد و مدافعان حریف آن را دفع کردند.

در دقیقه 29 بازیکنان الاهلی به گل برتری رسیدند و در ادامه تلاش بازیکنان ذوب آهن سرانجام در دقیقه 44 نتیجه داد و به دنبال خطای عمد موتاض هوساوی مدافع تیم الاهلی داور به سود ذوب آهن اعلام ضربه پنالتی کرد و رجب زاده این توپ را به گل تبدیل کرد و بازی را به تساوی کشاند و بازیکنان به رختکن رفتند.

درنیمه دوم شاگردان حسینی که یک بازیکن بیشتر داشتند، بازی را در دست گرفته و موقعیت هایی برای گلزنی داشتند که البته از این فرصت ها نتوانستند استفاده کنند.

در نقطه مقابل بازیکنان تیم الاهلی عربستان که چشم به ضد حملات داشتند، سرانجام مزد دفاع منطقی و استفاده مطلوب از فرصت های بدست آمده را گرفتند و در دقیقه 86 درحالیکه یک بازیکن کمتر داشتند، گل برتری را درون دروازه رشید مظاهری جای دادند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کردند. 

در دیگر دیدار این گروه تیم العین امارات دریک بازی پرگل و در زمین حریف تیم بنیادکار را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد و 4 امتیازی شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։