فا
شنبه, 27 اسفند 1401 11:41

لیگ قهرمانان اروپا؛ نبرد بزرگ گواردیولا با مونیخی ها و رویارویی رئال مادرید با چلسی

قرعه‌کشی مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و در دیدارهای حساس، منچسترسیتی با بایرن‌مونیخ مصاف می‌دهد و رئال‌مادرید با چلسی روبه‌رو می‌شود.

«آلیک» - قرعه‌کشی مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و در دیدارهای حساس، منچسترسیتی با بایرن‌مونیخ مصاف می‌دهد و رئال‌مادرید با چلسی روبه‌رو می‌شود.

به گزارش ایرنا؛ قرعه‌کشی مرحله یک‌ چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، روز گذشته برگزار شد. پاتریک کلایورت مهاجم هلندی و اسبق تیم‌های بارسلونا و آژاکس و همچنین حمید آلتین‌توپ ستاره اسبق تیم ملی ترکیه و باشگاه‌های رئال‌مادرید و بایرن‌مونیخ قرعه‌کشی را انجام دادند.

اینتر، ناپولی و آث‌میلان از ایتالیا، چلسی و منچسترسیتی از انگلیس، بایرن مونیخ آلمان، رئال‌مادرید اسپانیا و بنفیکا از پرتغال؛ هشت تیمی هستند که با غلبه بر حریفان به این مرحله رسیدند.

طبق قرعه‌کشی انجام شده و در حساسترین دیدار، سیتی و بایرن‌مونیخ به مصاف هم می‌روند تا پپ گواردیولا سرمربی سیتی با تیم سابقش روبه‌رو شود. رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی و پرافتخارترین تیم این رویداد نیز با چلسی جدال می‌کند.

نتیجه قرعه‌کشی بدین شرح است:

رئال‌مادرید (اسپانیا) - چلسی (انگلیس)

اینتر (ایتالیا) - بنفیکا (پرتغال)

منچسترسیتی (انگلیس) - بایرن‌مونیخ (آلمان)

آث‌میلان (ایتالیا) - ناپولی (ایتالیا)

در مرحله نیمه نهایی، نیز برنده دیدار میلان با ناپولی با برنده اینتر و بنفیکا روبه‌رو می‌شود و برنده بازی سیتی و بایرن با تیم برنده رئال و چلسی، مصاف خواهد داد.

دیدارهای یک چهام نهایی در تاریخ ۲۲ و ۲۳ فروردین (دور رفت) و ۲۹ و ۳۰ فروردین (دور برگشت) برگزار می‌شود.

بازی‌های دور رفت نیمه‌نهایی، ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت و دور برگشت ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت انجام می‌شود و در نهایت دیدار فینال روز شنبه ۲۰ خرداد در ورزشگاه آتاتورک استانبول برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։