فا
چهارشنبه, 23 فروردين 1396 10:33

ذوب آهن تنها نماینده پیروز ایران در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا طی روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار شد و در طی آن یک برد، دو تساوی و یک باخت حاصل نمایندگان کشورمان شد.

«آلیک» - هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا طی روزهای دوشنبه و سه شنبه برگزار شد و در طی آن یک برد، دو تساوی و یک باخت حاصل نمایندگان کشورمان شد.

 

ذوب‌آهن 2 - بنیادکار ازبکستان 1

ذوب‌آهن در سه بازی ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا 4 امتیاز گرفت تا در رده سوم گروه B قرار بایستد اما دیشب در مصاف با بنیادکار ازبکستان موفق شدند با دو گل زودهنگام در ابتدای هر دو نیمه که با ضربات سر از جناح راست نیز به ثمر رسید، در مقابل تک گل بنیادکار با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسند تا با کسب هفتمین امتیاز شانس بیشتری برای صعود به مرحله دوم داشته باشند.

محمدزاده و تبریزی برای ذوب آهن و شازودبک نورماتف برای بنیادکار در این دیدار گلزنی کردند.

 

لوکوموتیو تاشکند 1 - استقلال 1

استقلال با تساوی یک بر یک برابر لوکوموتیو در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا صدرنشینی خود در این رقابت‌ها را با توجه به بازی رو در رو نتوانست حفظ کند.

استقلالی‌ها که در نیمه اول نمایش خوبی نداشتند در نیمه دوم در بیشتر دقایق بر بازی مسلط شدند و چند موقعیت خوب را از دست دادند اما در دقیقه 86 کاوه رضایی یک بار دیگر با نشان دادن توانایی‌های خود موفق شد استقلال را از شکست نجات دهد.

بیکمائف برای لوکوموتیو و کاوه رضایی برای استقلال در این دیدار گلزنی کردند.

 

پرسپولیس 0 - الریان قطر 0

یک تساوی که می توانست با تیزهوشی و جسارت مهدی طارمی با سه امتیاز همراه شود، پرسپولیس را اکنون در بدترین شرایط برای صعود قرار داده است.

پرسپولیس اکنون با 5 امتیاز باید چشم انتظار جدال های آتی خود باشد و این در حالی است که الریان قطر و دیگر تیم های عربی اکنون سرنوشت گروه چهارم را در دست گرفته اند.

 

لخویا قطر 2 - استقلال خوزستان 1

استقلال خوزستان علی رغم ارائه یک بازی قابل قبول برابر قهرمان لیگ ستارگان قطر، از لخویا شکست خورد.

استقلال خوزستان در حالی برابر لخویا قرارگرفت که چند روز قبل تیم قطری جشن قهرمانی را برگزار کرده بود. آبی ها که در صدرجدول گروهشان بودند با یک تساوی می توانستند برای صعود امیدشان بیشتر شود اما تیم لخویا علی رغم اینکه ابتدا از اهوازی ها عقب افتاد موفق شد 2-1 بازی را ببرد.

نانگ برای استقلال خوزستان، نام تای هی و معز علی برای تیم قطری گلزنی کردند تا سه امتیاز مهم به حساب تیم لخویا ریخته شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։