فا
سه شنبه, 06 شهریور 1397 09:57

بازی های آسیایی 2018؛ ایران سکوی چهارمی را از دست داد

نمایندگان ایران در نهمین روز بازی های آسیایی 2018 جاکارتا با وجود کسب سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز و در مجموع با داشتن 47 مدال رنگارنگ جایگاه چهارمی خود را از دست داده و بر سکوی پنجم ایستادند.

«آلیک» - نمایندگان ایران در نهمین روز بازی های آسیایی 2018 جاکارتا با وجود کسب سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز و در مجموع با داشتن 47 مدال رنگارنگ جایگاه چهارمی خود را از دست داده و بر سکوی پنجم ایستادند.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، ورزشکاران ایران روز گذشته رقابت های خود را در هجدهمین دوره بازی های آسیایی در ماده و رشته های مختلف ورزشی آغاز کردند و بهداد سلیمی وزنه بردار المپیکی ایران با کسب یک طلا از دنیای ورزنه برداری خداحافظی کرد و سید علی حسینی دیگر وزنه بردار سنگین وزن ایران با نقره به کار خود پایان داد.

در کاراته، بهمن عسگری دومین طلایی روز گذشته کاروان ورزشی ایران را در رشته کاراته صید کرد. همچنین پگاه زنگنه در وزن منهای 68 کیلوگرم و ذبیح الله پورشیب در وزن منهای 84 کیلوگرم موفق به کسب 2 مدال نقره برای ایران شدند.

در ادامه رقابت های روز گذشته حسین کیهانی دونده ایران نیز در ماده سه هزار متر با مانع سومین طلا را برای ایران کسب کرد و کمانداران نیز یک برنز دشت کردند.

بر این اساس کاروان ایران با احتساب نشان های نهمین روز در مجموع (17 طلا، 15 نقره و 15 برنز) به کار خود پایان داد.

هم اکنون ورزشکاران کشورهای چین، ژاپن و کره جنوبی هریک به ترتیب با 191، 136 و 106 مدال به ترتیب در رده اول تا سوم ایستاده اند و ورزشکاران اندونزی نیز رده چهارم جدول را در اختیار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։