فا
چهارشنبه, 07 شهریور 1397 09:03

تداوم تکیه ایران بر سکوی پنجم بازی های آسیایی

نمایندگان ایران در دهمین روز بازی های آسیایی 2018 جاکارتا با کسب یک نقره و یک برنز و در مجموع با 49 مدال رنگین همچنان بر سکوی پنجم این بازی ها تکیه زده اند و اندونزی میزبان به لطف گنجاندن چند رشته پرمدال، بومی و ناشناس رتبه چهارمی را از ایران ربوده است.

«آلیک» - نمایندگان ایران در دهمین روز بازی های آسیایی 2018 جاکارتا با کسب یک نقره و یک برنز و در مجموع با 49 مدال رنگین همچنان بر سکوی پنجم این بازی ها تکیه زده اند و اندونزی میزبان به لطف گنجاندن چند رشته پرمدال، بومی و ناشناس رتبه چهارمی را از ایران ربوده است.

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا٬ مدال نقره جعفر پهلوانی و برنز قنبر علی قنبری در پیکارهای کوراش هجدهمین دوره بازی های آسیایی که از روز گذشته آغاز شد و به مدت سه روز ادامه خواهد داشت، سهم ایران از مدال های روز دهم بازی ها بود.

پهلوانی در وزن به اضافه 90 کیلوگرم با غلبه بر نمایندگانی از تاجیکستان٬ هند٬ قرقیزستان و ازبکستان به فینال رسیده بود که در این مرحله به مصاف خسمدینوف دیگر نماینده ازبکستان رفت و تنها با یک اخطار شکست خورد و طلا را از دست داد؛ قنبری هم در وزن منهای 66 کیلوگرم برنز گرفت.

در ادامه این رقابت ها، امیر مرادی نماینده دو 800 متر تیم دو و میدانی ایران با قرار گرفتن در جایگاه چهارم این ماده، دستش از مدال کوتاه ماند. در دو 200 متر هم، حسن تفتیان سریع ترین مرد ایران در نیمه نهایی به مقامی بهتر از هفتم دست نیافت و فینال را از دست داد.

در کانوپولو، ایران با پذیرفتن شکست مقابل ژاپن از راهیابی به فینال هجدهمین دوره بازی های آسیایی بازماند و تیم کامپوند زنان ایران نیز با ادامه روند ناکامی های خود در رشته تیراندازی با کمان، از رسیدن به مدال این بازی ها بی نصیب ماند.

سجاد کاظم زاده هم به عنوان نماینده ایران در وزن 69 کیلوگرم رشته بوکس، با متحمل شدن شکست در برابر حریفی از تایلند در مرحله یک چهارم نهایی، به کار خود در بازی های آسیایی 2018 پایان داد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։