فا
دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 09:55

3 هفته تاپایان لیگ فوتبال روسیه؛ سردارهمچنان در صدر گلزنان

سه هفته باقی مانده تا پایان لیگ روسیه برای سردار آزمون شرایطی را فراهم کرده است تا برای نخستین بار به افتخار آقای گلی فوتبال این کشور دست پیدا کند.

«آلیک» - هفته بیست و هفتم لیگ برتر روسیه در حالی با قطعی شدن قهرمانی تیم زنیت سن پترزبورگ رو به پایان است که سردار آزمون مهاجم ایرانی این تیم و فئودور چالوو مهاجم زسکا مسکو مشترکا با 12 گل همچنان در صدر جدول گلزنان قرار دارند.

به گزارش ایرنا، هر دو گلزن برتر روسیه اگر چه در این هفته موفق به گل زنی نشدند اما سه هفته تا پایان لیگ برتر فوتبال روسیه فرصت دارند که از یکدیگر پیشی بگیرند.

سیلوستر ایگبون از اوفا و ویکتور کلاسون از کراسنودار مشترکا با 9 گل فاصله نسبتا زیادی با بهترین گلزنان لیگ برتر روسیه دارند.

هفته آینده زنیت و زسکا با هم مسابقه دارند و سردار و چالوو در این مسابقه با هم به رقابت خواهند پرداخت با این تفاوت که لیگ برتر روسیه هنوز برای زسکا مسکو که در جایگاه چهارم قرار دارد تمام نشده است.

سه هفته باقی مانده تا پایان لیگ روسیه برای سردار آزمون شرایطی را فراهم کرده است تا برای نخستین بار به افتخار آقای گلی فوتبال این کشور دست پیدا کند.

سردار آزمون و هم تیمی هایش دیشب پس از تساوی در برابر آخمات در حالی از گروزنی به سن پترزبورگ بازگشتند که در فرودگاه با استقبال انبوهی از طرفداران زنیت مواجه شدند که در حال گرفتن جشن پنجمین قهرمانی زنیت در روسیه بودند.

سازمان لیگ فوتبال روسیه نیز با انتشار بیانیه ای، قهرمانی زودهنگام زنیت در لیگ برتر روسیه را به این باشگاه تبریک گفته است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։