فا
چهارشنبه, 18 ارديبهشت 1398 12:30

قهرمانی بسکتبالیست های ایرانی در ارمنستان

تیم بسکتبال جانبازان و معلولان شهروند شهرستان آمل در آخرین مسابقه خود در ورزشگاه زاختازور با نتیجه 58 بر 22 بر تیم ملی ارمنستان پیروز شد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

«آلیک» - تیم بسکتبال باویلچر جانبازان و معلولان کشورمان در تورنمنت سه جانبه ارمنستان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و کاپ قهرمانی را از دست رئیس کمیته پارالمپیک ارمنستان و سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان که برای دیدن این مسابقه تشریف آورده بودند، دریافت نمودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، تیم بسکتبال شهروند شهرستان آمل در آخرین مسابقه خود در ورزشگاه زاختازور با نتیجه 58 بر 22 بر تیم ملی ارمنستان پیروز شد.

سجادی در مراسم اهدای جوایز به ورزشکاران ایرانی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این تورنمنت و تبریک این پیروزی، ورزشکاران جانباز کشورمان را ذخایر باقیمانده از دوران دفاع مقدس توصیف نمودند که در دل و جان همه مردم ایران جای دارند.

سجادی با اشاره به رشادت ها و دلاوریهای جانبازان کشورمان در دوران جنگ تحمیلی، قهرمانی آنان در مسابقات ورزشی در سطح جهانی را ادامه دهنده افتخارآفرینی های آنان در عرصه های ورزشی در مسابقات جهانی دانستند.

در پایان این دیدار سفیر کشورمان ضمن اهدای هدایایی از تلاش های ورزشکاران، مربیان و کادر فنی تیم بسکتبال تشکر نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։