فا
یکشنبه, 29 ارديبهشت 1398 11:15

جمهوری آذربایجان به خاطر یک آرسنالی به یوفا ضمانت داد

دبیرکل فدراسیون فوتبال آذربایجان اطمینان خاطر داد که هیچ خطری جان مخیتاریان را به هنگام حضورش به همراه آرسنال برای فینال لیگ اروپا تهدید نمی‌کند.

«آلیک» - دبیرکل فدراسیون فوتبال آذربایجان اطمینان خاطر داد هیچ مساله‌ای جان بازیکن ارمنستانی آرسنال را هنگام برگزاری فینال لیگ اروپا تهدید نمی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس، زمانی که مسابقات مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا انجام گرفت و بعد مشخص شد در بازی نهایی این جام، تیم‌های آرسنال و چلسی مقابل هم قرار می‌گیرند، نگرانی‌ بابت هنریک مخیتاریان بوجود آمد.

این بازیکن، لژیونر ارمنستانی توپچی‌ها به حساب می‌آید و به خاطر تنش‌های قدیم دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان، ‌نگرانی بابت حفظ سلامتی‌اش وجود داشته است.

الکان مامادوف، دبیرکل فدراسیون فوتبال آذربایجان روز گذشته نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

وی اطمینان خاطر داد که هیچ خطری جان مخیتاریان را به هنگام حضورش به همراه آرسنال برای فینال لیگ اروپا تهدید نمی‌کند.

این مقام به خبرنگار دیلی‌تلگراف گفت: مقام‌های دولتی ما به یوفا در این مورد ضمانت دادند. اطمینان داشته باشید هیچ مشکل امنیتی در این مورد وجود نخواهد داشت. ما همان زمان که آرسنال فینالیست شد،‌ از طرف یوفا مورد سئوال واقع شدیم. مقام‌های دولتی تمام موانع احتمالی که برای سفر مخیتاریان ممکن بود ‌بوجود آید،‌ را برطرف کردند. ما اطمینان دادیم که شرایط کاملا امنی را برای وی فراهم کنیم.

فینال لیگ اروپا در تاریخ 29 مه (8 خرداد 98) در ورزشگاه مجهز شهر باکو میان دو تیم انگلیسی انجام می‌شود.

این درحالیست که آذربایجان و ارمنستان به خاطر جنگ قره‌باغ سال‌ها است که دچار تنش هستند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։