فا
شنبه, 11 خرداد 1398 09:34

توسعه همکاری بین فدراسیون های تیراندازی ایران و ارمنستان

علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ملاقات نمودند.

«آلیک» - علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی که به منظور توسعه همکاری های ورزشی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان به ایروان سفر نموده است، روز پنج شنبه (9 خرداد ماه) با سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان ملاقات نمودند.

به گزارش تارنمای سفارت کشورمان در ایروان، در این ملاقات دادگر ضمن ارائه گزارشی از ملاقات ها و دیدارهای خود با مسئولین ورزشی در ارمنستان از اقدام این فدراسیون جهت برگزاری اردوهای مشترک و دیدارهای دوستانه با تیم تیراندازی ارمنستان در آینده نزدیک خبر دادند.

سجادی نیز در این دیدار ارمنستان را کشوری با توانایی ها و ظرفیت های مناسب در زمینه توسعه رشته های مختلف ورزشی توصیف نمودند و افزودند طی سالهای گذشته ارمنستان توانسته محل مناسبی برای برگزاری دیدارهای دوستانه تیم های مختلف ورزشی، برگزاری اردو های مشترک، تبادل اساتید ورزشی بین دو کشور و ... در ایران معرفی گردد.

سفیر کشورمان فعال سازی بخش های بین الملل فدراسیون های ورزشی ایران و ارتباط با فدراسیون های مشابه در ارمنستان را خواستار شده و آمادگی سفارت کشورمان را جهت برنامه ریزی سفر، برگزاری اردو و انجام دیدارهای دوستانه هر تیم ورزشی ایرانی با ارمنستان را اعلام نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։