Print this page
یکشنبه, 19 خرداد 1398 10:05

مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ شکست فرانسه در شب پیروزی سایر مدعیان / برد ارمنستان برابر لیختن اشتاین

تیم ملی فوتبال ارمنستان در گروه J این رقابت ها توانست بعد از دو شکست پیاپی، اولین پیروزی خود در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ را مقابل لیختن اشتاین در خانه جشن بگیرد.

«آلیک» - مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ با شکست دور از انتظار فرانسه مقابل ترکیه و برتری سایر مدعیان ادامه یافت.

مرحله مقدماتی جام ملت‌های اروپا، شب گذشته پیگیری شد و از گروه H، فرانسه قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در دیدار بیرون از خانه برابر ترکیه با حساب دو بر صفر شکست خورد و صدر جدول این گروه را از دست داد.

با این نتیجه، ترکیه با ۹ امتیاز در صدر قرار گرفت و فرانسه با ۶ امتیاز به رتبه دوم سقوط کرد.

هوگو لوریس دروازه بان و کاپیتان فرانسه در نیمه دوم، بارها با واکنش‌های خوب خود دروازه تیمش را نجات داد تا شکست فرانسه سنگین‌تر نشود.

در دیگر دیدارهای مهم، بلژیک در شبی که ادن هازارد برای صدمین بار پیراهن تیم ملی این کشور را برتن داشت با حساب سه بر صفر قزاقستان را شکست داد و با ۹ امتیاز در صدر گروه I قرار گرفت.

ایتالیا در آتن با حساب سه بر صفر یونان را با شکست خانگی رو به رو کرد تا این تیم نیز با ۹ امتیاز در رتبه نخست گروه J باشد.

همچنین آلمان در بازی خارج از خانه مقابل بلاروس با دو گل برنده شد و با کسب دومین پیروزی خود با ۶ امتیاز در رتبه دوم جدول گروه C ایستاد. در این گروه ایرلندشمالی با ۹ امتیاز صدرنشین است.

تیم ملی فوتبال ارمنستان نیز در گروه J این رقابت ها توانست بعد از دو شکست پیاپی، اولین پیروزی خود در مقدماتی یورو ۲۰۲۰ را در خانه جشن بگیرد. تیم تحت هدایت آرمن گل بوداغیان توانست در دقایق ۲، ۱۸ و ۹۱ و با گل های گورگ غازاریان، آلکساندر کاراپتیان و تیگران بارسقیان تیم ملی فوتبال لیختن اشتاین را از پیش رو بردارد.

در سایر دیدارها که روز گذشته برگزار شد تیم‌های کرواسی، ایسلند، ایرلندشمالی، مجارستان، مولداوی، روسیه، فنلاند و اسکاتلند برابر حریفان به پیروزی رسیدند.

 

 

اخبار مرتبط