فا
Items filtered by date: دوشنبه, 01 آذر 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۷ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۹ هزار و ۵۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

علی باقری کنی معاون سیاسی وزارت خارجه و مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای‌، گفت که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید ماهیت فنی خود را حفظ کرده و به هیچ فشار سیاسی تن ندهد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان این که امشب سفر آقای گروسی به تهران را داریم، گفت: همواره سعی شده رابطه ایران و آژانس روابطی فنی و در چارچوب پادمان باشد.

Published in سیاسی

جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شب گذشته و به ریاست آیت الله دکتر رییسی برگزار شد.

شاوردیان گفت: علی‌رغم مهلت دو ماه به دستگاه‌های دولتی، هنوز زمین مورد نیاز برای ساخت خانه‌های طرح نهضت ملی مسکن در تعدادی از استان‌ها مشخص نشده است لذا وزارت راه باید هرچه سریع‌تر نسبت به جانمایی زمین در استان‌های جامانده از طرح نهضت ملی مسکن اقدام کند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۲۵۷ میلیون و ۸۴۰ هزار و ۶۷۵ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

ماریا زاخارووا گفت، ناتو همچنان در آتش تنش‌ها در مرزهای روسیه می‌دمد و هشدارهای مسکو را نادیده می‌گیرد. این دیپلمات روس، رزمایش‌های مشترک آمریکا و استونی را نمونه دیگری از این اقدامات دانست.

Published in سیاسی

در نشست مشترک روز گذشته وزیر امور خارجه، رییس سازمان ثبت احوال کشور و مدیران ذیربط وزارت امور خارجه و سازمان ثبت احوال، موضوعات مربوط به صدور کارت هوشمند ملی برای ایرانیان مقیم خارج از کشور مورد گفتگو و تبادل نظر قرار گرفت.

Published in سیاسی

حمیدرضا آصفی با بیان اینکه تا زمانی که جزئیات طرح توافق موقت روشن نشود نمی‌توان قضاوت درستی درباره آن داشت، گفت: این طرح هم می‌تواند فرصتی باشد برای اینکه در یک فضای روشن‌تر تصمیم گرفت و هم می‌تواند یک فریب و تله رسانه‌ای باشد.

Published in سیاسی

دکتر مجتبی نوفلی گفت: توافق اولیه با وزارت بهداشت برای تزریق عمومی واکسن رازی کووپارس انجام شده و امید است این واکسن به زودی در سبد واکسیناسیون کشور قرار گیرد و به هموطنان عزیز تزریق شود.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։