فا
Items filtered by date: دوشنبه, 02 آبان 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۴۸ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه آمریکایی ها در موضوع مذاکرات همچنان دچار دوگانگی هستند، گفت: آمریکایی ها حتماً می‌دانند که جمهوری اسلامی ایران از شرایط جاری عبور کرده است و اگر روی تحولات داخلی ایران شرط‌بندی کردند، اشتباه می‌کنند.

Published in سیاسی

در طول پنج دوره‌ای که تیم ملی ایران در جام‌های جهانی حضور داشته، نام‌های بزرگی به علت مصدومیت از حضور در جام جهانی باز مانده‌اند.

Published in ورزشی

سیدعلی سقائیان با بیان این که شاهد تحرک جدیدی در سیاست خارجی به ویژه با همسایگان شمالی هستیم، گفت: با توجه به این که نیروهای برون منطقه‌ای که قصد تغییر ژئوپلیتیکی منطقه را دارند ایران پیام صریحی را اعلام کرد که به هیچ وجه تغییر مرزهای تاریخی و جغرافیایی را نمی‌پذیرد.

Published in سیاسی

پارلمان لبنان امروز برای چهارمین بار در انتخاب رئیس جمهور این کشور ناکام ماند تا شرایط سیاسی این کشور با توجه به شش روز دیگر به پایان دوره ریاست جمهوری میشل عون رئیس جمهوری کنونی این کشور پیچیده تر شود.

Published in سیاسی

رئیس جمهور در پیامی با تبریک دوره جدید ریاست جمهوری چین به شی جین پینگ تاکید کرد: تحقق اهداف مشارکت جامع راهبردی ایران و چین، الگویی از گسترش همه‌جانبه روابط بر مبنای منافع و احترام متقابل ارائه می‌کند.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۳۲ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۳۲۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد شدید در اغلب استان‌های کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

 استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سرکنسول کشورمان در قاپان خواستار رفع موانع گمرکی و ترانزیتی برای تسهیل ورود محصولات ایرانی به بازار اوراسیا شده و هماهنگی هرچه بیشتر در زمینه دیپلماسی مرزی و اقتصادی را مورد تاکید قرار داد.

Published in سیاسی

منجم آماتور ضمن اعلام خورشیدگرفتگی در روز سه‌شنبه (سوم آبان) گفت: این خورشیدگرفتگی جزئی است و در تمام ایران رخ می‌دهد اما با چشم غیرمسلح قابل رویت نیست. فرصتی برای رصد خورشیدگرفتگی که تا ۵ سال آینده در ایران وجود نخواهد داشت.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։