فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 04 آبان 1401 - آلیک آنلاین

عصر امروز سه فرد مسلح با تیراندازی ‌حرم مطهر شاهچراغ (ع) به سمت زائران شلیک ‌کردند.‌

Published in سیاسی

رئیس جمهور با تاکید بر لزوم تسریع در عملیاتی شدن توافقات حاصل شده میان ایران و بلاروس اظهار داشت: برگزاری نشست‌های مشترک اقتصادی یکی از نشانه‌های عزم و اراده دو کشور برای توسعه روابط خواهد بود.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۵۵۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه با انتقاد از اقدام غیرسازنده اروپا در روزهای اخیر گفت: امروز لیست جدیدی از تحریم‌های وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران علیه ۸ شخص و نهاد ۱۲ اروپایی اعلام شد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور همه دستگاه‌های دولتی را مکلف کرد در زمینه تهیه فهرست اموال مازاد و دارایی‌های غیرمولد خود و برنامه‌ریزی برای فروش و مولدسازی این دارایی‌ها با جدیت و سرعت بیشتری عمل کنند.

Published in سیاسی

آرا شاوردیان با اشاره به اهمیت افتتاح سرکنسولگری ایران در قاپان ارمنستان، گفت: جمهوری اسلامی ایران به شدت با تغییر مرزها و ژئوپلتیک منطقه قفقاز جنوبی مخالف بوده و افتتاح این سرکنسولگری می‌تواند به افزایش مبادلات تجاری میان دو کشور تا سقف بیش از یک میلیارد دلار کمک کند.

Published in سیاسی

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قواعد مرتبط و سازوکارهای تحریمی مربوطه و به عنوان عمل متقابل، نهادها و اشخاصی را در حوزه اتحادیه اروپا را به دلیل اقدامات عامدانه آنان در حمایت از تروریسم و گروه های تروریستی، تحریم کرد.

Published in سیاسی

علی نوید در دیدار با مرتضی عابدین ورامین با اشاره به طرح‌های لجستیکی این سازمان، اظهار داشت: یکی از اهداف ما توسعه مرکز لجستیک ارس در زون‌های مختلف است و در این راستا مرکز انبار و بارانداز ۸ هکتاری نوردوز در نزدیکی مرز ارمنستان ظرف ماه‌های آتی به بهره‌برداری می‌رسد.‌‌

Published in اقتصادی

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در گزارشی با ذکر نام پنج بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان نوشت: باید مراقب این بازیکنان باشید.

Published in ورزشی

ستاد هماهنگی اقتصادی دولت با بررسی موضوع افزایش غیر مجاز اجاره‌بها در تابستان امسال، دستگاه‌های مسئول در این زمینه را موظف کرد به وظایف قانونی خود عمل کنند تا از افزایش اجاره‌بها در ماه‌های آینده جلوگیری شود.

صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։