فا
Items filtered by date: سه شنبه, 27 ارديبهشت 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۲۳۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر کشور لبنان در نشستی خبری نتایج باقی‌مانده انتخابات لبنان را اعلام کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر راهبردی بودن روابط میان ایران و روسیه گفت که اجازه نمی‌دهیم که هیچ‌چیز خللی در این روابط ایجاد کند.

Published in سیاسی

کارخانه تو‌لید پهپاد تمام ایرانی ابابیل ۲ صبح امروز با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و سپهبد شیر علی میرزا وزیر دفاع تاجیکستان در دوشنبه پایتخت این کشور افتتاح شد.

Published in سیاسی

نماینده ارامنه جنوب کشور در مجلس ضمن اعلام همبستگی مجدد با مردم فلسطین و آرمان رهایی قدس، جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن یک خبرنگار مسیحی را محکوم کرد.

Published in سیاسی

دبیرکل سازمان ملل طی بیانیه‌ای ضمن استقبال از برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان، گفت که بی صبرانه منتظر تشکیل یک دولت فراگیر در بحبوحه بحران اقتصادی این کشور است.

Published in سیاسی

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، ثبت‌نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده را به‌صورت الکترونیکی آغاز کرد.

Published in اقتصادی

رئیس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت ضمن بیان آنکه کیفیت فعلی هوا را اخطاری برای سلامت انسان‌ها خواند تاکید کرد: گروه‌های حساس در این شرایط از خروج از منزل خودداری کنند.

Published in اجتماعی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۴۹۳ میلیون و ۲۷۱ هزار و ۶۴۳ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که وزرای خارجه این بلوک بر سر بسته ششم تحریم‌ها علیه روسیه به توافق نرسیدند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։