فا
Items filtered by date: شنبه, 07 خرداد 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۳۰۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: خانواده دستگاه دیپلماسی همانند آحاد مردم شریف ایران خود را داغدار حادثه ناگوار ریزش ساختمان متروپل در آبادان می داند و همدرد و شریک غم خانواده های ضایعه دیده است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با قدردانی از مردم در رعایت ضوابط بهداشتی، ضرورت به روزرسانی این ضوابط را متناسب با وضعیت جدید مورد تاکید قرار داد و از وزارت بهداشت خواست محدودیت‌های کرونایی و شرایط اجتماعات در وضع فعلی را به شکل دقیق برای مردم تبیین کنند.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از پایگاه پهپادی زیرزمینی ارتش بازدید کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۳۰ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۲۳ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در حال حاضر هیچ شهری با وضعیت قرمز و نارنجی در کشور وجود ندارد و تعداد شهرهای زرد به ۲۵۳ شهر و شهرهای آبی به ۱۹۵ شهر رسیده است.

Published in اجتماعی

روابط عمومی کل سپاه روز گذشته از توقیف ۲ فروند نفتکش یونانی به دلیل ارتکاب تخلف در خلیج فارس خبر داد.

Published in سیاسی

رئیس اداره مراقبت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از شناسایی ۶ بیمار مشکوک به آبله میمون در کشور خبر داد.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری روسیه اعلام کرد که مسکو از ابتکار تمدید قرارداد موقت تجارت آزاد بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران حمایت می کند.

Published in سیاسی

نماینده روسیه نزد سازمان های بین المللی با انتقاد از رویکرد آمریکا در مذاکرات هسته ای با ایران ، گفت که واشنگتن باید رویکرد منظم و سازنده تری از خود نشان دهد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։