فا
Items filtered by date: شنبه, 21 خرداد 1401 - آلیک آنلاین

رهبر معظم انقلاب با اشاره به ایستادگی ایران و ونزوئلا مقابل فشارهای سنگین و جنگ ترکیبی آمریکا تأکید کردند: تجربه موفقیت آمیز دو کشور نشان داد تنها راه مقابله با این فشارها مقاومت و ایستادگی است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور روابط با ونزوئلا را در حوزه‌های مختلف راهبردی توصیف کرد و گفت: تهران و کاراکاس ظرفیت‌ها و زمینه‌های خوبی برای ارتقای سطح روابط با یکدیگر دارند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه گفت: اکنون روابط ایران و ونزوئلا در بهترین وضعیت قرار دارد و با امضای سند نقشه راه همکاری‌های جامع دو کشور مسیر تعمیق همکاری‌های فی‌مابین بیش از گذشته هموار می‌شود.

Published in سیاسی

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۳۴۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با راهبردی خواندن روابط تهران-کاراکاس به استراتژی مقاومت دو کشور در برابر قدرت‌های زورگو اشاره کرد و گفت: به اعتراف سخنگوی کاخ سفید، فشارهای حداکثری علیه ایران مفتضحانه شکست خورده و ملت ما عزم دارد تحریم‌ها را به فرصتی برای پیشرفت کشور تبدیل کند.

Published in سیاسی

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از قابلیت برداشت مبالغ یارانه مرحله ۱۳۶ مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۱ که در ماه گذشته و همزمان با مرحله ۱۳۵ به حساب یارانه بگیران واریز شده بود، خبر داد.

Published in اقتصادی

رؤسای جمهور ایران و ونزوئلا، روز شنبه در مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد سند همکاری‌های جامع راهبردی ۲۰ ساله دو کشور را امضا کردند.

Published in سیاسی

مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به اینکه اقدام ایران در توقف فعالیت دوربین‌های نظارتی اقدامی منفی است گفت: امیدوارم که در سریع ترین زمان ممکن به ایران سفر کنم.

Published in سیاسی

آیین استقبال رسمی رئیس‌جمهور کشورمان از نیکلاس مادورو همتای ونزوئلایی خود روز شنبه در مجموعه فرهنگی-تاریخی سعدآباد برگزار شد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۵۱۲ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۸۹۱ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։