فا
Items filtered by date: سه شنبه, 29 شهریور 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۳۴۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

برای آخرین بار ساعات رسمی کشور در سی و یکم شهریور ماه به عقب کشیده می‌شود.

Published in اجتماعی

شاوردیان گفت: خودروسازان قراردادهای پیش فروش و فروش فوری خودرو را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند که اگر قیمت خودرو را هنگام تحویل به مشتری افزایش دهند یا در تحویل تاخیر داشته باشند، مشتریان امکان اعتراض و شکایت نداشته باشند در واقع قراردادهای فروش خودرو  یک طرفه است.

Published in اقتصادی

نشست امسال مجمع عمومی سازمان ملل از ساعت ۹ صبح سه شنبه به وقت محلی با سخنان آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل و چابا کروشی رئیس این دوره از مجمع آغاز خواهد شد. 

Published in سیاسی

وزیران امور خارجه روسیه و فرانسه در خصوص وضعیت در اوکراین با تمرکز بر ضرورت تضمین ایمنی در نیروگاه هسته‌ای زاپوریژیا به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

Published in سیاسی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران، رویای کسانی را که به فکر تغییر مزرهای منطقه باشد، به کابوس تاریخی بدل می‌کند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۵۹۷ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۱۷۹ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی

جوسپ بورل با بیان اینکه اکنون در مذاکرات هسته‌ای به بن بست رسیده و متوقف شده‌ایم. گفت، فکر نمی‌کند دیدار با رئیس جمهور ایران در نیویورک گره این موضوع را حل کند.

Published in سیاسی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران که در نیویورک به سر می‌برد عصر روز گذشته به وقت محلی و در حاشیه نشست‌های مجمع عمومی سازمان ملل با تنی چند از مقام‌های مختلف دنیا دیدار و گفت وگو کرد.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت: حتی اگر مذاکرات هسته‌ای وین به بن بست رسیده باشد، نمی‌توان ایران را در این مورد به تنهایی مقصر دانست.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։