فا
Items filtered by date: دوشنبه, 08 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۸۴۵ رسید.

Published in اجتماعی

سفارت جمهوری ارمنستان در جمهوری اسلامی ایران در وبسایت رسمی خود درباره کشتار ارمنه سومگائیت در ۲۷-۲۹ فوریه سال ۱۹۸۸ مطلبی را منتشر کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای ارمنی خود گفت: از توسعه ارتباطات بین تمام کشورهای منطقه قفقاز حمایت می کنیم ولی سیاست اصولی ما مخالفت با هرگونه تغییر در ژئوپولوتیک منطقه است.

Published in سیاسی

سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صدر هیأتی بلندپایه به دعوت نارک مگردیچیان وزیر کار و امور اجتماعی جمهوری ارمنستان، شامگاه دیشب با استقبال مقامات ارشد سیاسی ارمنستان وارد فرودگاه ایروان شد.

Published in سیاسی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران و وزش باد در برخی استان‌ها و بارش برف در ارتفاعات همچنین افزایش آلودگی هوا در تهران و کرج خبر داد.

Published in اجتماعی

لیونل مسی با گلزنی در بازی شب گذشته، شمار گل‌های باشگاهی خود را به عدد ۷۰۰ رساند؛ او اگر دو گل دیگر بزند مجموع گل‌هایش را هم به عدد ۸۰۰ خواهد رساند.

Published in ورزشی

وزیر امور خارجه مجارستان گفت: انفجار در خطوط لوله گاز نورد استریم باید به عنوان یک حمله تروریستی تلقی شود و سازمان ملل باید در تحقیقات درباره این انفجارها مشارکت کند.

Published in سیاسی

کاردار سفارت ایران در لندن گزارش ادعایی و تحریک‌آمیز یک نشریه صهیونیستی مستقر در لندن درباره برنامه ایران درخصوص بستن سفارت انگلیس در تهران را رد کرد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه روسیه امروز دوشنبه گفت که تلاش کشورهای غربی برای حفظ نظم جهانی طرفدار غرب، محکوم به شکست است.

Published in سیاسی

بسته پیشنهادی بانک مرکزی برای دریافت اختیارات لازم با هدف مهار قیمت ارز و حفظ ارزش پول ملی در جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։