فا
Items filtered by date: جمعه, 19 اسفند 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۸ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۹۴۱ رسید.

Published in اجتماعی

پس از انجام چند روز مذاکرات فشرده میان دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان با همتای سعودی خود در شهر پکن، امروز توافق حاصل شده برای از سرگیری روابط میان دو کشور، طی مراسمی با امضاء بیانیه‌ مشترک میان ایران، عربستان سعودی و چین به صورت رسمی اعلام شد.‌

Published in سیاسی

شورای حکام امروز جمعه با طرح انتصاب مجدد رافائل گروسی به عنوان مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی موافقت کرد. به این ترتیب اگر کنفرانس عمومی هم که پائیز برگزار می‌شود این تصمیم را تائید کند، نامبرده تا سال ۲۰۲۷ این سمت را برعهده خواهد داشت.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار جهانی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در دنیا تاکنون به ۶۸۱ میلیون و ۲۶۱ هزار و ۹۲۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از تداوم بارش‌ها در نقاط مختلف کشور خبر داد و گفت: یکشنبه در اکثر مناطق کشور جوی پایدار حاکم است و دوشنبه و سه شنبه سامانه بارشی جدیدی دامنه های زاگرس مرکزی، جنوب غرب و بخشهایی از غرب و جنوب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه به سوال خبرنگاران در خصوص تصمیم کشورهای سهامدار اینستکس برای تعطیلی این سامانه پاسخ داد.

Published in سیاسی

شی جین پینگ امروز جمعه در جریان چهاردهمین کنگره ملی خلق چین به اتفاق آراء برای سومین دور ریاست‌جمهوری خود در این کشور انتخاب شد.

Published in سیاسی

وزیر خارجه کشورمان گفت: معتقدیم زمان خروج نیروهای خارجی از سرزمین سوریه و احترام به تمامیت ارضی این کشور فرارسیده است. تهران همه طرف‌ها را به احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی و امنیت و ثبات سوریه و منطقه دعوت می‌کند.

Published in سیاسی

در دیدار وزیر امور خارجه ایران و رییس جمهور سوریه، حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به این کشور در بحبوحه زلزله اخیر شدیداً محکوم شد.

Published in سیاسی

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین عدم صدور قطعنامه ای علیه جمهوری اسلامی ایران در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی را گامی مثبت توصیف کرد و گفت که سفر اخیر رافائل گروسی رئیس آژانس بین المللی به تهران دریچه حل و فصل برخی مشکلات را گشود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։