بین‌المللسیاسی

شمار شهدای حملات اسرائیل به مرکز و جنوب نوار غزه به ۴۷ نفر رسید

در ادامه جنایات ارتش رژیم صهیونیستی در مرکز و جنوب نوار غزه، ۴۷ شهید فلسطینی به بیمارستان «شهدا الاقصی» در شهر «دیرالبلح» منتقل شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری «شهاب»، در پی حملات رژیم اشغالگر قدس به مناطق مسکونی اردوگاه های «البریج» و «النصیرات» در مرکز نوار غزه و همچنین حملات به روستای «القراره» و غرب شهر «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه، ۴۷ شهید به بیمارستان «شهدا الاقصی» در شهر «دیرالبلح» در مرکز نوار غزه منتقل شدند.

منابع خبری همچنین از تداوم حملات توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه «خان‌یونس» و مناطق شرقی شهر «رفح» در جنوب نوار غزه خبر دادند.

شمال شهر غزه نیز صبح امروز پنجشنبه شاهد بمباران و گلوله باران ارتش رژیم صهیونیستی است.

وزارت بهداشت فلسطین ظهر روز چهارشنبه در آخرین آمار خود اعلام کرده بود که شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهر) به ۲۹ هزار و ۹۵۴ نفر رسیده است و در این مدت ۷۰ هزار و ۳۲۵ شهروند فلسطینی نیز زخمی شده اند.

با گذشت بیش از ۴ ماه از آغاز حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، در حالی که تلاش های میانجی ها برای حل این بحران ادامه دارد، نظامیان اشغالگر همچنان به جنایت خود ادامه می دهند و در کنار آتش گلوله با محاصره و جلوگیری از ورود کمک های حیاتی و بشردوستانه اوضاع را فاجعه بار تر کرده اند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا