ارمنستانایرانسیاسی

سبحانی: حقوق بشر برای حامیان رژیم اسرائیل شوخی تلخ است

سفیر ایران در ارمنستان در مراسم ختم شهدای حمله رژیم صهیونیستی بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق گفت: مسئله حقوق بشر برای حامیان غربی رژیم صهیونیستی یک شوخی تلخ است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همزمان با شب سوم شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و سومین شب قدر، به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان مراسم ختم شهدای گرانقدر حمله رژیم صهیونیستی به اقامتگاه و بخش کنسولی سفارت کشورمان در دمشق در محل مسجد کبود ایروان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور مومنین و ایرانیان مقیم ارمنستان و کارگزاران نظام برگزار شد مهدی سبحانی، سفیر کشورمان در ارمنستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این اقدام بزدلانه رژیم صهیونیستی گفت که رژیم صهیونیستی در بن بست غزه گیر کرده و بعد از ماه‌ها کشتار بی‌رحمانه مردم بی‌گناه غزه دستاوردی نداشته و اکنون دست به هر جنایتی می‌زند تا خود را از معرکه برهاند.

سفیر کشورمان موضع ریاکارانه غربی‌ها در قبال اقدامات ضد بشر دوستانه و مغایر با حقوق و‌موازین بین المللی رژیم صهیونیستی را به باد انتقاد گرفت و گفت که مسئله حقوق بشر برای حامیان غربی رژیم صهیونیستی یک شوخی تلخ است.

سبحانی همچنین با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی همواره دشمنان خود را به موقع تنبیه کرده تاکید کرد که این بار نیز با تدبیر و در زمان و مکان مناسب رژیم غاصب را تنبیه سختی خواهد کرد.

وی ضمن عرض تسلیت شهادت سرداران رشید اسلام برای خانواده‌ها و بازماندگان آنان آرزوی صبر و سلامتی کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا