ایرانسیاسی

بیانیه مشترک نمایندگان جوامع ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی درخصوص محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در سوریه

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند و نوشتند: اطمینان داریم که شهادت ناجوانمردانه سراداران فرماندهان و همراهان و همسنگرانشان بی پاسخ نخواهد ماند.

 متن بیانیه به این شرح است:

در تاریخ مبارزه به حق و آزادی طلبانه ملت فلسطین و جبهه مقاومت، وقایع شجاعت‌ها، ایثارگری و رنج مردم فلسطین و غزه حتما در یاد خواهد ماند همراهی مردم و ملت ایران نیز بخش جدایی ناپذیر این مبارزه حق جویانه است.

اما ننگ فجایع و نفرین هزاران آزاد مرد و زن و کودک نصیب صهیونیسم دون صفت و یارانش خواهد بود.

در پی رذالت و جنایات خود، اسرائیل زخم خورده عنان از کف نهاده به سفارتخانه کشور عزیزمان ایران وحشیانه حمله کرده و عقده گشایی می‌کند چنین اعمال ددمنشانه ای که تعدی جدی به حاکمیت یک کشور دیرپا محسوب می شود به شدت محکوم است و بی تاوان نخواهد ماند.

ما نمایندگان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی و همه آحاد این جوامع این جنایت صهیونیسم را محکوم نموده و اطمینان داریم که شهادت ناجوانمردانه سراداران، فرماندهان و همراهان و همسنگرانشان بی پاسخ نخواهد ماند.

با تسلیت شهادت تمامی عزیزان گرانقدر وطن و جبهه مقاومت به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران و سوریه و بازماندگان آنان شکی نداریم که عزم و یکدلی ایرانیان چون همیشه سرافرازی را به ارمغان خواهد آورد.

همایون سامه یح نجف آبادی، نماینده کلیمیان ایران

روبرت بگلریان، نماینده مسیحیان ارمنی اصفهان و جنوب ایران

اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان ایران

شارلی انویه تکیه، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران

آرا شاوردیان، نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا