ایرانبین‌المللسیاسی

وزیر امور خارجه به رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تسلیت گفت

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی به اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بمناسبت شهادت تعدادی از فرزندان و اعضای خانواده ایشان در حمله جنایتکارانه رژیم صهیونیستی تسلیت گفت.

به گزارش ایرنا، متن پیام تسلیت حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان به شرح زیر می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مجاهد و مقاوم جناب آقای شیخ اسماعیل هنیه

رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش حماس

سَلَٰمٌ عَلَیۡکُم بِمَا صَبَرۡتُمۡۚ فَنِعۡمَ عُقۡبَی ٱلدَّارِ

شهادت شش تن از فرزندان و نوه‌های گرانقدر جنابعالی در اثر حمله جنایتکارانه و بزدلانه رژیم غاصب صهیونیستی را تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

شهادت فرزندان برومند جنابعالی توسط شقی ترین جنایتکاران روی زمین، در روز عید سعید فطر در باریکه خونین اما افتخارآمیز غزه، برای آن شهیدان والامقام موجب سعادت و عزت ابدی، برای جنابعالی و خانواده محترم تان موجب فخر و سرافرازی، برای ملت فلسطین زمینه‌ساز یاری و نصرت الهی و برای جنایتکاران صهیونیست و حامیان آنها موجب سرافکندگی، شکست، ذلت و ننگ ابدی است.

بی‌تردید این فداکاری‌ها و جانفشانی ها، بر ایمان و عزم آهنین ملت فلسطین در ایستادگی و مقاومت برای آزادی فلسطین عزیز خواهد افزود و شکست و اضمحلال محتوم رژیم بی بنیاد صهیونیستی را سرعت خواهد بخشید.

از خداوند بزرگ برای فرزندان و نوه‌های های شهید آنجناب و بیش از ۳۴ هزار شهید ماه های اخیر نوار غزه و کرانه باختری رحمت و رضوان الهی و علو درجات و برای جنابعالی و خانواده محترم تان و همه خانواده‌ها و بازماندگان شهدای ماه های اخیر فلسطین، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌کنم.

حسین امیرعبداللهیان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا