ایرانسیاسی

رئیسی در بدو ورود به سمنان: تمام همت دولت مردمی تحقق وعده‌های ارائه شده در سمنان است / قدردانی از اجرای مطلوب مصوبات دور اول سفر دولت به استان

رییس جمهور سمنان را استانی معدنی، صنعتی و گردشگری و برخوردار از ظرفیت‌های متنوع دانست و اظهار داشت: تمام همت مسئولان در دولت سیزدهم این است که طرح‌های استان سمنان آن طور که وعده داده شده، اجرایی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در آغاز سفر دوم دولت مردمی به استان سمنان، مردم این استان را شهره به دین‌مداری و برخورداری از علم و دانش دانست و گفت: برخورداری استان سمنان از دانشمندان و فرهیختگان به این استان جایگاه ویژه‌ای داده است.

رئیس جمهور با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر استان سمنان و ادای احترام به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و نیز علما و فرهیختگانی که برای استان سمنان، کشور و جهان اسلام نام‌آور هستند، افزود: سمنان استانی معدنی، صنعتی و گردشگری است و ظرفیت‌های خوبی در این استان داریم.

دکتر رئیسی با اشاره به اینکه در دور نخست سفر همراه با مدیران بررسی‌هایی انجام و مصوباتی هم برای رفع مشکلات داشتیم و گام‌های خوبی در راستای نهضت ملی مسکن در استان برداشته شده است، اظهار داشت: اقدامات مناسبی هم در مسیر فعال کردن کارخانه‌های نیمه‌تعطیل و تعطیل استان انجام شده است.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال در استان قابل توجه است. توجه خوبی به مسئله مهم تامین آب در سمنان شده و البته با وجود همه اینها معتقدم در میانه راه هستیم. کارهای خوبی برای برخی شهرستان‌ها انجام شده و در برخی شهرستان‌ها اقدامات در دست انجام است که در این سفر دنبال می‌شود.

دکتر رئیسی تصریح کرد: مجموعه اقداماتی که در دور نخست سفر انجام شد قابل قدردانی است و از همه مدیران استان اعم از استاندار و نماینده ولی فقیه و سایر مدیران بابت پیگیری اقدامات و مصوبات دور نخست سفر قدردانی می‌کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا