ارامنه تهران و شمال ایرانایرانسیاسی

شاوردیان: عملیات «وعده صادق» پاسخ قاطع و تنبیه‌کننده‌ای به رژیم صهیونیستی بود

نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران با عملیات «وعده صادق» جواب قاطع و تنبیه کننده‌ای به رژیم اشغالگر فلسطین و تمام متحدانش داد مبنی بر این‌که هر کسی بخواهد به خاک و حوزه ما تجاوز کند تنبیه می‌شود؛ این یک سیلی کوچک بود که در صورت تکرار تنبیه شدیدتر می‌شود.

آرا شاوردیان در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به عملیات «وعده صادق» اظهار کرد: هفت ماه از عملیات تروریستی رژیم کودک‌کش صهیونیستی در غزه می‌گذرد که بعد از آن نیروهای مقاومت عملیات طوفان الاقصی را اجرا کرده و ضربه سنگینی به گنبد آهنین رژیم صهیونیستی زدند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی همچنان به کشتار دسته‌جمعی، تجاوزات و اماکن دینی، مساجد و کلیساها ادامه می‌دهد که تاکنون باعث شهادت بیش از ۳۰ هزار نفر شده که بیشتر آنها زنان و کودکان هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: رژیم صهیونیستی با انجام عملیات‌های خارج از غزه تلاش کرد افکار جهانیان را از نسل‌کشی در غزه دور کند که نمونه آن انجام اقداماتی در جنوب لبنان بود آخرین مورد تجاوز به کنسولگری ایران در دمشق است.

شاوردیان اظهار کرد: بعد از تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه جواب قاطع و تنبیه‌کننده‌ای به رژیم اشغالگر قدس و تمام متحدانش دادند مبنی بر این‌که هر کسی بخواهد به خاک و حوزه ما تجاوز کند تنبیه می‌شود؛ این یک سیلی کوچک به رژیم صهیونیستی بود که در صورت تکرار با تنبیه شدیدتری از ناحیه جمهوری اسلامی ایران مواجه می‌شود.

منتخب مجلس دوازدهم یادآور شد: همانطور که مسئولان ارشد نظامی بیان کردند در صورتی که کشورهای منطقه پایگاه‌های نظامی خودشان را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار دهند تا عملیات متجاوزانه‌ای علیه خاک مقدس کشورمان صورت گیرد، آن کشورها تنبیه می‌شوند.

وی با یادآوری جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین تصریح کرد: سازمان‌های حقوق بشر چشم‌ و گوش خود را در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در غزه بسته و سکوت کردند در این شرایط رژیم صهیونیستی به کنسولگری ما حمله می‌کند و این سازمان‌ها در کنار شورای امنیت سازمان ملل واکنشی نشان نداده و تنها سکوت اختیار می‌کند بعد وقتی ما براساس حق مشروع خودمان و طبق قواعد بین‌الملل به این تجاوز پاسخ می‌دهیم دبیرکل سازمان ملل و اعضای شورای امنیت این اقدام مشروع را محکوم می‌کند، این نشان می‌دهد که آنها تنها براساس منابع کشورهای سلطه‌جو و سلطه‌گر عمل می‌کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا