ایرانسیاسی

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: تعداد داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری به ۱۲ نفر رسید

سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که تا ساعت ۱۳ امروز -شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳- در مجموع ۱۲ نفر برای داوطلبی نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری نام نویسی کردند که از این تعداد ۸ نفر دارای مدرک دکترا و چهار نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

به گزارش ایسنا محسن اسلامی سخنگوی ستاد انتخابات کشور ظهر شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ در جریان سومین روز ثبت نام از داوطلبان نامزدی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران مستقر در وزارت کشور گفت: از ساعت ۸ صبح امروز تا کنون تعداد ۱۲ داوطلب به ستاد انتخابات کشور مراجعه کردند که از این تعداد ۳ نفر ثبت‌نام کردند.

وی از ثبت نام قطعی سید احمد رسولی نژاد، مسعود پزشکیان و سید وحید حقانیان تا ساعت ۱۳ امروز خبر داد و عنوان کرد: از مجموع ۱۲ نفری که تاکنون برای انتخابات ریاست جمهورر داوطلب نامزدی شده‌اند، ۸ نفر دارای مدرک دکترا و ۴ نفر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور همچنین با بیان اینکه از صبح امروز یک نفر از بانوان جهت ثبت‌نام به وزارت کشور مراجعه کرد که شرایط لازم را دارا نبود، اظهار کرد: فرآیند نام‌نویسی از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری امروز تا ساعت ۱۸ ادامه دارد و دوشنبه نیز آخرین مهلت ثبت‌نام از داوطلبان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا