ایرانسیاسی

کنعانی در فضای مجازی مطرح کرد؛ حضور گسترده مردم در انتخابات، ضامن ارتقای قدرت ایران در منطقه‌ و جهان است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی، قدرت و اقتدار ملی کشور را در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی ارتقاء می‌بخشد.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی در پیامی در حساب خود در فضای مجازی نوشت: انتخابات در ایران جلوه‌گاه مردم‌سالاری دینی‌ است. حضور گسترده ایرانیان عزیز در انتخابات، علاوه بر نقش آفرینی مؤثر و تعیین کننده آنان در مدیریت کشور، قدرت ملی را برای پیشبرد اهداف سیاست خارجی افزایش خواهد داد.

وی افزود: بسیاری خبرنگاران رسانه‌های مطرح و صاحب‌نام خارجی با درک اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، به ایران آمده‌اند تا نظاره‌گر و تصویرگر ابعاد این رخداد بسیار مهم سیاسی و نیز میزان مشارکت و نقش‌آفرینی ملت بزرگ، فهیم، بصیر و تاریخ ساز ایران در این انتخابات باشند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: سفر ۱۸۰ خبرنگار خارجی به ایران برای پوشش خبری و تصویری تحولات انتخابات و روند برگزاری آن، نشان‌دهنده اهمیت جایگاه و نقش ایران و تحولات آن در صحنه منطقه‌ای و بین‌المللی و تأثیرگذاری این انتخابات در سیاست داخلی و خارجی ایران است.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان این پیام تصریح کرد: بی‌تردید سربلندی ایران عزیز، آرزوی مشترک همه ایرانیان است و ایرانیان مقیم خارج نیز، یکبار دیگر عشق سرشار خود به ایران عزیز را با مشارکت پرشور خود در این انتخابات، به نمایش خواهند گذاشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا