ارامنه تهران و شمال ایرانایرانسیاسی

حضور نمایندگان محمدباقر قالیباف و علیرضا زاکانی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در خلیفه گری ارامنه تهران

آقای سامان نیازی رئیس ستاد مردمی بین المللی صلح دکتر محمدباقر قالیباف، نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با هیئت همراه در چارچوب فعالیت تبلیغاتی این ستاد، روز دوشنبه (۴ تیر ماه) با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با مسئولین و نمایندگان جامعه ارامنه تهران دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدا نورایر آرامیانس، رئیس شورای خلیفه گری ارامنه تهران ضمن خیر مقدم به اختصار توضیحاتی را پیرامون ساختار ملی و مذهبی جامعه ارامنه ایران ارائه کرد.

آقای سامان نیازی به تشریح برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و بین المللی دکتر قالیباف پرداخت و با تاکید بر مشارکت همگانی در انتخاب کاندیدای اصلح، شرکت در انتخابات را نمادی از مشارکت مردم در تحولات سیاسی کشور دانست.

حاضرین با تبادل نظر و با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و استقلال و امنیت کشور برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور و مشارکت همه جانبه را نمادی از اقتدار ایران دانستند.

همچنین در همان روز آقای پرویز سروری نایب رئیس شورای شهر و از ستاد انتخاباتی دکتر علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران با حضور در خلیفه گری ارامنه تهران با تعدادی از مسئولین جامعه ارامنه دیدار داشت .

در ابتدا آقای آرامیانس رئیس شورای خلیفه گری ارامنه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان توضیحاتی در خصوص جامعه ارامنه ارائه نمود.

آقای سروری در این دیدار به تشریح برنامه های آقای دکتر زاکانی در خصوص مسائل اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی دولت ایشان پرداخت و با اشاره به سابقه مدیریتی ایشان در سطوح مختلف چشم انداز و چگونگی اجرایی شدن برنامه ها را توضیح داد .

در پایان حاضرین با تاکید بر حفظ تمامیت ارضی و استقلال و امنیت کشور، اهمیت انتخابات و مشارکت همه جانبه حداکثری و تاثیر آن بر اقتدار ایران خاطر نشان ساختند و بر اهتمام خویش در این راستا تاکید مجدد داشتند.

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا