ایرانبین‌المللسیاسی

کنعانی در پیامی به جامعه جهانی: خلا اقدام بازدارنده به معنای تسلیم و تمکین مقابل رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت امور خارجه در پیامی به جامعه جهانی نوشت: خلا اقدام بازدارنده، پشیمان کننده و بی‌کیفرمانی جنایات جنگی صهیونیست‌ها در غزه، به معنای تسلیم و تمکین عدالتخواهان، آزادیخواهان و طرفداران و صلح و امنیت جهانی مقابل جنایتکاران جنگی و تبهکاران است.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس به جامعه‌ جهانی اعم از سازمان‌های بین‌المللی، دولت‌ها و ملت‌ها: برای صلح و امنیت جهانی در مقابل جنایتکاران صهیونیست و حامیان آن بپاخیزید و از مظلومان فلسطینی در غزه دفاع کنید.

وی افزود: اگر جامعه‌ جهانی اعم از سازمان‌های بین‌المللی، دولت‌ها و ملتها به این همه جنایت هولناک صهیونیست‌ها در ۳ هفته اخیر در غزه⁩ واکنش قوی و بازدارنده‌ای نشان ندهند و جنایتکاران جنگی و حامیان مشخص آنان را بدون کیفر باقی بگذارند، ‌رأی به بی‌اعتباری سازوکارها، حقوق، قوانین و مقررات بین‌المللی داده‌اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه عنوان کرد: ‌عدم اقدام بازدارنده و پشیمان کننده و بی‌کیفرمانی جنایات جنگی صهیونیست‌ها در غزه، به معنای تسلیم و تمکین عدالتخواهان، آزادیخواهان و طرفداران و صلح و امنیت جهانی در مقابل جنایتکاران جنگی و تبهکاران است.

‌کنعانی بیان کرد: برای صلح و امنیت جهانی در مقابل جنایتکاران صهیونیست و حامیان آن بپاخیزید و از مظلومان فلسطینی در غزه دفاع کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا