ایرانسیاسی

امیر صباحی‌فرد: نیروهای مسلح ایران مخالف هر گونه جنگ و ناامنی در منطقه هستند

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشورمان مخالف هر گونه جنگ، اشغال و ناامنی در منطقه هستند گفت: کوچک‌ترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان، به‌صورت لحظه‌ای ثبت و ضبط می‌شود.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در جمع فرماندهان و کارکنان گروه پدافند هوایی بابلسر روند تولید علم و پیشرفت در عرصه علوم پدافندی به ویژه در عرصه نظامی کشورمان را مطلوب دانست و اظهار کرد: قدرت پدافندی کشورمان، تمامی معادلات منطقه و فرامنطقه‌ای را بر هم زده است‌.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره درخواست‌های متعدد برای خرید تسلیحات پدافندی از جانب کشورهای مختلف افزود: وقفه‌ای کوتاه در پیشرفت علمی و عقب‌ماندن از فناوری روز دنیا منجر به وابستگی کشورمان به دیگران می‌شود و یقینا اقتدار امروزی وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه نیروهای زبده، متخصص و با ذکاوت پدافند هوایی ارتش با تسلط کامل بر تسلیحات و تجهیزات پدافندی، در لحظه آمادگی دفع تهدیدات را دارند، گفت: نیروهای مسلح کشورمان مخالف هرگونه جنگ، اِشغال، بی‌ثباتی و ناامنی در منطقه هستند.

امیر سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: نفوذ اطلاعاتی و چتر امنیت پدافندی از مرزهای هوایی کشورمان فراتر رفته است و متخصصان علوم پدافندی، کیلومترها دورتر را پایش و در صورت نیاز، اقدام لحظه‌ای و متقابل را انجام می‌دهند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: آسمان امن کشور، در رصد شبانه‌روزی غیورمندان پدافند هوایی است و کوچک‌ترین تحرکات هوایی و پهپادی بیگانگان به‌صورت لحظه‌ای، ثبت و ضبط می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا