بین‌المللسیاسی

شهادت ۲۹۶ کادر درمان در غزه / تداوم حملات رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی

مدیرکل وزارت بهداشت غزه از شهادت ۲۹۶ نفر از کادر درمان بر اثر حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از فلسطین الیوم، منیر البرش مدیرکل وزارت بهداشت فلسطین گفت: اشغالگران همچنان به هدف قرار دادن غیرنظامیان ادامه می دهند.

وی افزود: از زمان شروع حمله به غزه، تاکنون ۲۹۶ نفر از کادر درمانی ما به شهادت رسیده‌اند.

همزمان خبرنگار المیادین در غزه از بمباران شدید برخی منازل در خان یونس در جنوب غزه خبر داده و اعلام کرد: اوضاع بسیار فاجعه بار و کمکهای ارسال شده بسیار ناچیز است. حملات رژیم صهیونیستی بر شرق خان یونس و مناطق مرکزی به ویژه شهر غزه متمرکز است.

خبرنگار المیادین همچنین به حملات توپخانه رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه طی ساعات گذشته هم اشاره کرد. نظامیان رژیم صهیونیستی، شمال «النصیرات» در مرکز نوار غزه را هدف حمله توپخانه‌ای سنگین قرار دادند.

این در حالی است که منابع فلسطینی از شهادت ۵ فلسطینی در بمباران منزل «ناصر دویدار ابوبکر» آزاده فلسطینی در منطقه «السوارحه» در جنوب غرب «النصیرات» خبر دادند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین خانه‌ای را در محله «تل السلطان در غرب رفح بمباران کردند که بر اثر آن ۶ نفر شهید و تعدادی هم زخمی شدند. در بمباران منازل در غرب رفح هم شماری شهید و زخمی شدند. سه کودک هم در بمباران منزلی در این منطقه به شهادت رسیدند. همچنین جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شرق غزه را هدف قرار دادند.

منابع فلسطینی از شهادت شماری از فلسطینیان در بمباران منزلی در اردوگاه المغازی نیز خبر دادند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا