ایرانبین‌المللسیاسی

دکتر قالیباف در پیامی به رؤسای مجالس کشورهای مسیحی: میلاد حضرت عیسی(ع)، روز هم‌صدایی و همبستگی ادیان الهی برای رسیدن به عدالت و صلح جهانی است

رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی خطاب به همتایان خود در کشورهای مسیحی، با تبریک میلاد حضرت عیسی مسیح(علیه السلام)، گفت: میلاد حضرت عیسی مسیح (علیه‌السلام)، روز هم‌صدایی و همبستگی ادیان الهی برای رسیدن به عدالت و صلح جهانی است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف  رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به روسای مجالس کشورهای مسیحی، میلاد حضرت عیسی مسیح علیه‌ السلام را تبریک گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

عالیجناب؛

مایلم مراتب تبریکات صمیمانه خویش و همکارانم در مجلس شورای اسلامی را به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد پیام‌ آور مودّت و مهربانی، حضرت عیسی مسیح (علیه‌السلام) و آغاز سال نو میلادی، به جنابعالی و همکاران محترم‌تان ابراز نمایم.

میلاد حضرت عیسی مسیح (علیه‌السلام)، روز هم‌صدایی و همبستگی ادیان الهی برای رسیدن به عدالت و صلح جهانی است.

بی‌تردید، امروز جهان آکنده از خشونت طلبی و افراط‌گرایی، بیش از هر زمان دیگری به معارف پیامبران الهی که مبتنی بر مهرورزی، همدلی و برادری میان انسان‌ها و رفع هرگونه تبعیض، ظلم و نابرابری است، نیازمند می‌باشد.امیدوارم سال جدید میلادی با الهام از آموزه‌های نجات بخش آن پیامبر بزرگ الهی، برای جنابعالی و مردم کشورتان، سالی توأم با آسایش، سعادت و بهروزی باشد.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا