ایرانسیاسی

در پی حمله تروریستی به زائرین گلزار شهدای کرمان صورت گرفت؛ تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی / ۳ تصمیم فوری برای شناسایی و برخورد قاطعانه با آمران و عاملان این جنایت

در پی حمله تروریستی به زائرین گلزار شهدای کرمان جلسه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رئیس جمهور برگزار و ۳ تصمیم فوری برای شناسایی و برخورد قاطعانه با آمران و عاملان این جنایت اتخاذ شد.

در پی حادثه تروریستی از سوی دشمنان وحدت و انسجام ملت ایران در مراسم چهارمین سالگرد شهید سلیمانی، جلسه شورای‌عالی امنیت ملی جهت اخذ تصمیمات میدانی، در اولین فرصت تشکیل و پس از ارائه و بررسی گزارشات مراجع اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی مقرر گردید:

۱- دستگاه‌های اطلاعاتی سرنخ‌های به دست آمده از این عملیات تروریستی را با سرعت پیگیری و عاملین مزدور آن را شناسایی و معرفی نمایند.

۲- نقش مغزهای مفسدی که همواره با حمایت از تروریست‌ها در هدف قرار دادن کور زنان و مردان و کودکان بی‌گناه در نقاط مختلف جهان نقش‌آفرین بودند، در این حادثه به طوری دقیق شناسایی و گزارش نمایند.

۳- دستگاه‌های ذیربط نسبت به پیش‌بینی و پیشگیری و برخورد قاطع با عاملان و مجازات عادلانه آمران یا پشتیبانان این جنایت اقدام نمایند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا