ایرانسیاسی

کنعانی: تهدید رژیم صهیونیستی به استفاده از سلاح هسته‌ای هشداری برای جهان است

سخنگوی وزارت امور خارجه، تهدید وزیر کابینه رژیم صهیونیستی به استفاده از بمب هسته‌ای را زنگ هشداری برای همه جهانیان دانست.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: وحشیگری بی حد و مرز رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین در ‎غزه در روزهای اخیر، با تهدید امروز وزیر کابینه رژیم یادشده به استفاده از بمب هسته‌ای، زنگ هشداری برای همه جهانیان است.

وی افزود:‌ جهان می بایست فورا در مقابل این رژیم فاشیست و نژادپرست بایستد و حامیان آن را پاسخگو نماید.

به گزارش ایرنا، آمیخا الیاهو وزیر کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی استفاده از بمب اتمی علیه نوار غزه را به عنوان گزینه روی میز اسرائیل پیشنهاد و با اجازه ورود هرگونه کمک بشردوستانه به این منطقه مخالفت کرده بود.

او همچنین از ادامه شهرک سازی دفاع کرده بود و گفته بود که هرکس پرچم فلسطین یا حماس را برافراشته باید از روی زمین محو شود.

رسانه های عبری گزارش دادند که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پی اظهارات جنجالی اخیر آمیخا الیاهو، وزیر کابینه خود، جلسات کابینه را بدون اطلاع بعدی لغو کرد.

در پی تشدید انتقادات علیه وی، الیاهو مجبور به عقب نشینی از اظهارات خود شد.

وی در پاسخ به این سوال که سرنوشت مردم فلسطین چه خواهد شد، گفت: آنها می توانند به ایرلند یا صحراها بروند؛ هیولاهای غزه باید خودشان راه حلی پیدا کنند! شمال نوار غزه نباید وجود داشته باشد. و هرکس پرچم فلسطین یا حماس را به اهتزاز درآورد، باید از روی زمین محو شود!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا