ارامنه تهران و شمال ایرانارمنیان ایرانایرانسیاسی

شاوردیان خبر داد: رقابت ۱۲ نماینده اقلیت دینی برای ۵ کرسی بهارستان

نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی از تایید صلاحیت ۱۲ داوطلب اقلیت‌های مذهبی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

آرا شاوردیان با حضور در غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات، در گفت‌وگو با ایسنا درباره ضرورت مشارکت در انتخابات، اظهار کرد: توصیه من به همه هموطنان این است که در انتخابات شرکت کنند چون با عدم مشارکت هیچ اتفاقی نمی افتد. با مشارکت است که می توان نماینده شایسته و با برنامه انتخاب کرد و از او مطالبه‌گری داشت.

وی با بیان اینکه در کشور مشکلات وجود دارد و ما هم این مشکلات را لمس می کنیم، افزود: با مشارکت می‌توانیم دغدغه و مشکلات اقشار مختلف را به حداقل برسانیم.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس یازدهم درباره عملکرد این مجلس در بعد نظارت، گفت: ما در کمیسیون عمران در حوزه مسکن نظارت داشته‌ایم هرچند شاهد افزایش قیمت مسکن و اجاره بها بوده‌ایم ولی در چارچوب قانون و مسئولیت خود، نظارت داشته ایم. در سایر کمیسیون ها هم نظارت وجود داشته اما گاهی اشکال در اجرای برنامه‌هاست. من معتقدم ۷۵ درصد مجلس یازدهم در بخش نظارت موفق بوده است.

نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال کشور با اشاره به اینکه مشارکت جامعه ارامنه در انتخابات قبلی ۶۰ درصد بوده است، گفت: در این دوره از انتخابات، ۱۲ داوطلب از جامعه اقلیت‌های مذهبی برای ۵ کرسی مجلس رقابت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا