ایرانسیاسی

مخبر: دشمن صهیونیستی منتظر پاسخ جبهه مقاومت باشد

معاون اول رئیس جمهور نوشت: یقینا دشمن صهیونیستی پاسخ این جنایت کوردلانه را از جبهه مقاومت با سیلی‌های پی در پی خواهد دید.

به گزارش ایرنا، محمد مخبر در پیامی در پی به شهادت رساندن پنج تن از مستشاران سرافراز ایران اسلامی توسط رژیم جنایت‏کار صهیونیستی نوشت: برگ زرین دیگری از دفتر شهادت رقم خورد و جوانمردانی دیگر از مجاهدان جبهه مبارزه با استکبار آسمانی شدند.

وی افزود: بزرگ مردانی چون سردار حجت‌الله امیدوار، علی آقازاده، حسین محمدی، محمدامین صمدی و سعید کریمی که در دفاع از آرمان‌های اسلام و حریم اهل‌بیت (علیهم‌السلام) به‌عنوان مستشار نظامی و در حین انجام وظیفه، در بمباران جنگنده‌های مزدوران صهیونیستی در دمشق به شهادت رسیدند، به یقین نشان از خباثت صهیونیست های اشغالگر و غاصب دارد.

مخبر بیان کرد: برای جهانیان واضح و آشکار شده صهیونیست‌ها بویی از انسانیت و احترام به حقوق بشر نبرده‌اند و هدفی جز اشغالگری و ترور در ۷۵ سال گذشته نداشتند و ندارند.

معاون اول رئیس جمهور در این پیام با تسلیت به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و امت بزرگِ انقلابی ایران اسلامی، برای روح متعالی این شهیدان گرانقدر رضوان الهی و علو درجات و برای بازماندگان آن عزیز، صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت کرد.

مخبر تصریح کرد: یقینا دشمن صهیونیستی پاسخ این جنایت کوردلانه را از جبهه مقاومت با سیلی‌های پی در پی خواهد دید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا