ارمنستانبین‌المللسیاسی

کرملین: جایی برای دشمنان روسیه وجود ندارد / مانور آمریکا و ارمنستان نیازمند تحلیل عمیق است

سخنگوی کرملین روز گذشته گفت، روسیه احتمالا برای افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند و به دشمنان این کشور تبدیل شوند، جایی ندارد. او همچنین گفت، مسکو هنوز سیگنال رسمی در ارتباط با خروج احتمالی ارمنستان از سازمان پیمان امنیت جمعی دریافت نکرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین همچنین گفت: افرادی که به خارج از کشور رفته‌اند، به تدریج باز می‌گردند. مگر آنهایی که به دشمنان کشورمان تبدیل شده‌اند. اینجا هم چنین افرادی را داریم. نیازی به اغراق‌گویی درباره تعداد آنها نیست. اما برای آنهایی که دشمن شده‌اند، احتمالا به سختی جایی در کشورمان وجود دارد.

سخنگوی کرملین در رابطه با تصمیمات ایروان هم ادامه داد، مسکو هنوز سیگنال رسمی در ارتباط با خروج احتمالی ارمنستان از سازمان پیمان امنیت جمعی دریافت نکرده است. به گفته او، رزمایش‌های آمریکا و ارمنستان نیازمند تحلیل عمیق است و مسکو هم باید اهداف ایروان را بداند و در گفت‌وگو شرکت کند.

مقامات نظامی آمریکا اعلام کردند که ارمنستان رزمایش مشترکی را با نیروهای حافظ صلح آمریکا از روز دوشنبه آغاز کرد. مراسم افتتاحیه رزمایش شریک عقاب در مرکز آموزشی زار در نزدیکی ایروان با حضور حدود ۸۵ سرباز آمریکایی و ۱۷۵ سرباز ارمنی آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا